Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetováló szalonban kb....

Egy tetováló szalonban kb. mikorra adnak időpontot?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valahol már aznap vagy másnap megcsinálták, általában 1-2 heteket hallok, meg a minap egy ismerősöm mondta, hogy fél év múlvára kapott időpontot. Nyilván ez a tetkó méretétől, jellegétől is függ, az illető korától is (ha pl. még nincs 18 csak mondjuk 17 és fél és nyárra kap időpontot a suli utánra a szünetben), és a szalon ill. a tetováló népszerűségétől is, de kb.?

2014. márc. 26. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy írod. Rengeteg dologtól függ. Én életem első tetoválását egy kisebb szalonban csináltattam, 11kor felhívtam a tetoválót, 3ra ott voltam nála. A többi tetkómat már egy jóval színvonalasabb (de nem nagy hírű) szalonban csináltattam, ott minimum 1 hét a várakozási idő...
2014. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, kell-e dolgozni a mintával, ez mennyi idő, van-e javaslata a tetoválónak, mennyi időt vesz igénybe az első alkalom, mennyire van betáblázva a tetováló... nincs átlag. A fél év szerintem azért túlzás. A legegyszerűbb ha bemész, viszed az ötletedet és megbeszélitek a dolgot.
2014. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy kis szív alakú lakatot szeretnék, azon kevés a tervezni való, picit szeretnék, hipp-hopp megvan. Viszont szeretnék egy angyalt vagy tündért a lapockámra, fiút, azt bizony nem ártana megtervezni. Azt viszont nem merném bárkire rábízni, én magam nem találtam hasonló tetkót, tervezni meg nem nagyon tervez nekem senki. Én borzasztóan rajzolok, és az emberi alak igen nehéz, talán nem is lesz belőle semmi :( De remélem egy pici, viszonylag nem túl bonyolult tetkót max. egy hétre elvállalnak.
2014. márc. 27. 09:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Angyal, tündér tetkókkal biztosan tele van a net, keress rá angolul. Jó tetotválót pedig úgy választhatsz, hogy megnézed a szövetség tagjai közül ki dolgozik a közeledben és ha van honlapjuk, átnézed a munkáit.
2014. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem, nincs tele velük a net. Kerestem angolul is, úgysem volt csak néhány találat, azok pedig még csak nem is hasonlítottak arra, amit szeretnék :(
2014. márc. 27. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Láttad valahol a mintát vagy elképzelés alapján szeretnéd megrajzoltatni?
2014. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SzilKa ***** válasza:

A legtöbb átlagos szalonban 1-2 héten belül tudnak adni időpontot. A nagynevű, befutott művészeknél (Müllner Csaba, Sárközi Zeolt, James, stb) nem ritka hogy 1-2 évre előre is be vannak táblázva, de hozzájuk amúgy is ak komplex nagy mintákkal érdemes menni, mert nem vállalnak kis mintákat.

Nálam is kb 1-2 hétre előre telik be a naptár átlagosan.


A tündéres mintáddal kapcsolatban nem baj, hogy nem tudsz rajzolni, a tetoválónak ha elmondod az elképzeléseidet, akkor egész biztosan meg tudja neked rajzolni és tervezni :)


egy tetováló

2014. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha láttam volna nem lennék gondban.

Tudom, hogy az angyalok elvileg nemtelenek, és fiú tündérekről se nagyon hallani... szóval nem is lepődhetek meg, ha nem találok, de sima férfialak tetoválás is alig van. A lányok valahogy népszerűbbek :D Úgy képzeltem, hogy oldalnézetben (kicsit szögben, hogy valamennyire szemből is látsszon) térdel, kissé előrehajol, és a homlokába hullik a haja, ami sötét, félmeztelen, vagy nyitott ingben van, izmos (inkább szálkás mint testépítő, amolyan sportos, de természetes), kicsit szögletesek az arcvonásai (Ian Somerhalder jellegű), fekete-fehér, vagy nagyon kevés, jelzés értékű színnel(?).

Vagy esetleg ha ez nem megy, valamelyik könyvnek a borítóján láttam olyat, ami végső esetben elfogadható (A Csitt, csitt - Crescendo - Silence könyvek valamelyikén).

Biztos zavarosan hangzik... bocsi :)

Egyébként egy könyvet írok, és megfogadtam, hogy ha kiadják, magamra varratom ezt a tetkót. A lakatot, meg ha megházasodom. Egy kulcs lesz a párja a páromon, ami ha szétmegyünk sem válik cikivé, mint pl. a monogram vagy a Szeretlek Béla. Mi tudni fogjuk mit jelent, de új partnernél kimagyarázható, ha akarjuk, és hordható.

2014. márc. 27. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Erre én is rákerestem
2014. márc. 28. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!