Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meddig fóliázzam még? Már...

Meddig fóliázzam még? Már nagyon nem bírja a bőröm a ragasztót.

Figyelt kérdés
Piros, ég, viszket a bőröm, de nem a tetoválásom, hanem a ragtapaszok helyén.Már nem bírom...ez a 3. nap. Holnap még kéne? 1 napot még kibírok, ha nagyon muszáj, nem akarom, hogy ezen múljon. Ha múlik valami ezen?

2014. febr. 9. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a seb és melyik testrészeden?
2014. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szép, ugyanolyan, mint az 1. nap, nem kezdett még gyógyulni, hámlani...a hátamon van és a nyakam már tiszta vörös a ragasztószalagtól, ami odafogja a fóliát.
2014. febr. 9. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták, hogy elég 2 napig non-stop fóliázni. Szerintem nem ezen múlik, csak utána is legyen kenve rendesen. Így csináltam én is, és nagyon szép lett a végeredmény.
2014. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ma már nem fóliázom, de 2 óránként kenem. Viszont olyan nehéz kenni a Bepanthent, hogy akaratlanul is dörzsölöm picit, remélem, ez nem baj. (Ma kezdett hámlani).
2014. febr. 10. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem kellemes érzés kenni a Bepanthent, túl sűrű. Nekem az vált be, hogy "pontokat" tettem belőle a tetkóra jó sűrűn, és ezeket "kötöttem össze", így nem dörzsöltem annyira, de így sem volt kellemes érzés. Már nem emlékszem hány nap után kezdett el hámlani, régebben volt.
2014. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!