Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 3 nap után ne fóliázzam a...

3 nap után ne fóliázzam a friss tetkót? És ha beleragad a ruhám a krémbe?

Figyelt kérdés

Ma kéne felhagynom a fóliázással, de hát nem igazán értem ezt. A tetoválóm mondta, hogy még kb másfél hétig kenjem rendszeresen, de mit csináljak addig a ruháimmal?

Nem látok amúgy semmi változást rajta, nem varrosodik sebesedik stb. Lehet, hogy nem is fog?


2014. febr. 9. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
azert,mert a folia alatt nem is tud varasodni.nekem van egy jo par tetkom,es soha egyiket sem foliaztam.
2014. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem idegesített, hogy az összes ruhád bepanthenes lesz? Kijön legalább?
2014. febr. 9. 10:57
 3/4 Picúr79 válasza:
2-3 nap után elhagyhatod a fóliát véknyan kend be várj mig nagyjábol beszivja a bör.Ezzel foglalkozom.:)
2014. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezzel volt gondom, ugyanis nem tudom te hogy vagy vele, de én képtelen voltam vékonyan bekenni az első napokban, mert nagyon fájt ahogy hozzáértem kézzel, és túl sűrű ahhoz a krém, hogy könnyen kenhető legyen. Reggelente nem volt idő rá, hogy megvárjam amíg beszívódik, ezért azt találtam ki, hogy konyhai papírtörlőt tettem a krémre, és így öltöztem fel. Így nem kente össze a ruhám, és 1-2 órával később, amikor beszívódott a krém, levettem a papírt. Amikor otthon voltam, akkor meg mindig szabadon hagytam, nem vettem fel ruhát oda. Nem tudom mennyire szakszerű, de nekem bevált. Aztán később, amikor már nem fájt annyira tudtam vékonyan kenni, és az hamar beszívódott.
2014. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!