Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválást fóliázzam még?!

Tetoválást fóliázzam még?!

Figyelt kérdés
Hello! Hétfőn este varrattam az oldalamra feketén egy kisebb mintát.. Másnap reggel leszedtem a fóliát amit kaptam rá aztán mostanáig kedd szerda és még ma reggel is 3óránként uj fóliát raktam rá előtte letakarítottam, majd egy kis bepanthennel lekezeltem.. Már nem enged magából egy cent festéket sem mondjuk elég sok kijött kedden meg egy picke szerdán reggel is de azóta semmi.. Fóliázzam még? Van értelme? Vagy elég ha csak 3-4óránként kenem?
2013. febr. 7. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

én mindig csak az első nap fóliázom, meg második nap délelőtt, úgy nem érheti már szennyeződés, és gyorsabban gyógyul.

ha nem végzel koszos munkát (és ugye amúgy is póló alatt van) akkor nem kell már fóliáznod, kenned viszont igen

2013. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak mert ugy hallottam olvastam pár helyen hogy fóliázni egyáltalán nem nyerő mert veszít a tónusából a tetkó meg egyéb dolgok.. Igy viszont ha az oldalamon van nem tudom ha a nadrág csípőrésznél dörzsöli vagy ilyesmi az jót tesz e neki... :-/
2013. febr. 7. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
3 nap alatt gyógyul annyit, hogy már nem kell. Én a dörzsölődés ellen, amikor csípő résznél volt friss a tetkóm, melegítőgatyát vettem fel. Marha rossz volt, mert még annó iskolába sem mentem ilyen felszerelésben, denem akartam a friss tetkót kínozni.
2013. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem most 5. napja h csinálták de éjjelre még rá szoktam dobni a fóliát ha már ennyit szenvedtem vele/érte.. :-/ Már csak attól parázok ha elkezd varasodni akkor ne legyen vele gáz.. h beakad a pólóba ilyesmi... :-/
2013. febr. 9. 13:09
 5/6 anonim válasza:
Nekem minden tetkómon kb 30 percig volt a fólia.11 db tetkóm van, egyiknek se lett baja.Kenegettem vazelinnel és szépen lehámlott.
2013. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem holnap (már ma) azaz hétfőn egy hetes, kenegetem de még nem hámlik csak olyan a bőröm azon a felületen mintha össze akarna törni :D igy repedezik egy két napja.. pedig kb 2óránként kenem... nem tudom mikor áll szándékában lehámlani.. örülnék már neki... :)
2013. febr. 11. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!