Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék a csuklóm...

Tetoválást szeretnék a csuklómra, de félek, hogy nem fog jól mutatni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kereken 40 betűből álló idézetet szeretnék a csuklómra, de lány vagyok és nagyon vékony a csuklóm. Félek, hogy furán mutatna. Szerintetek? Vagy meg lehet úgy csinálni, hogy mondjuk ne legyen 5 sor, hanem mondjuk csak 3, de azért még olvasható legyen és jól nézzen ki? Ez lenne az első tetkóm egyébként.


Köszi a válaszokat.


23/L



2013. dec. 7. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy ezt inkább a tetoválóművésszel beszéld meg. Keresd meg a legjobbat, ő biztosan tudja a dolgát, az ára nem lesz valami olcsó, de ez pont nem olyan dolog, amin spórolni kéne. Sok sikert!
2013. dec. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen profival akarom. Az ár pedig nem akadály, karácsonyra kapom ajándékba. :))))
2013. dec. 7. 02:55
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor elmész a tetoválóhoz és elmondod hogy mit szeretnél, ő felrajzolja neked és megnézheted hogy hogyan mutat, majd ha megfelel akkor elkezdi felütni. Legalábbis Amerikában így csinálják, itthol még nem tetováltattam, sőt hazai szalonban sem voltam, de szerintem sok eltérés nem lehet.
2013. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég apró betűvel ki lehet hozni 3 sorba is, de nem fog jól kinézni. Nagyobb betűkkel jobban fog mutatni, de az már nem férne el a csuklódon. Esetleg az oldaladon, combodon, hátadon. Amúgy mérd meg, hogy mekkora a csuklód azon területe, ahova szeretnéd csináltatni. Majd egyszerű worlddel alkosd meg a mondatot, és rakd a monitorhoz a kezed. Látni fogod, hogy kb hogy nézni ki, ha matrica lenne ott. Persze nagyon vékony vonalakat, amik még jól is mutassanak, lehet csinálni, de hamar elkophat, halványodhat.

A többiek válaszát díjazom, menj el egy profihoz, és személyesen kérdezd meg tőle. Esetleg próbálj más, esetleg kevesebb betűs megoldáson gondolkozni.


23/f

2013. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meggondotam magam. A hátamra tetetem. :) A csuklómon más lesz :)
2013. dec. 9. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!