Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » FIúk! Mit szóltok ahhoz ha...

FIúk! Mit szóltok ahhoz ha egy lánynak tetkója van (sok pici . Nem nagyok)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 21:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én most fogok csináltatni egy félhátas tetoválást... Régóta tervezgetem már, illesztgetem az elemeket, szép lesz és egyedi. De, természetesen csak úgy, hogy tudom, a barátomnak be fog jönni. Van, akit mindig is zavarni fog, és van, akit az se, ha látható helyen van, és nagyobb. Szerintem a fiúkat nem zavarja túlzottan, ha valóban kicsi és nem sablonos/ribis/bölcselkedő feliratos.
2013. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
hat en szeretem tetkokat nekem is van a lanyokon is szeretem de ez attol fugg hogy hol van es hogy milyen
2013. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
"De, természetesen csak úgy, hogy tudom, a barátomnak be fog jönni. " hee????????? tetoválást akkor csináltat az épeszű ember, ha magának akar tetszeni, önmagát akarja kifehezni, ha a páromnak nem tetszem tetoválással, akkor nem magamért szeret, vagy nem szeret...tehát amúgy sem lesz hosszú életű kapcsolat;)
2013. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%

"Röhögök, hogy jönnek itt a természetességgel, mikor ha valaki beteg..."

Én nem röhögök. Szomorú vagyok. Az illatotokat üvegből fújjátok magatokra, műköröm, műszempilla, szivacsos melltartó, lassan semmi természetes sem lesz egy lányon.

2013. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Sose fogom ,,megszokni" se lányon,se fiún.Ízléstelennek tartom minden formában.
2013. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én magamat tutira nem pingáltatnám össze, nekem nem jön be egyáltalán...ez én vagyok. Ha a partneremen van, az az Ő saját személyügye, de azért lehetőleg ne a szeme köré legyen már egy kígyó tetoválva (mert sajnos már láttam ilyet...)!!! :)
2013. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Herczegh Attila válasza:
anno nekem sem tetszett..de utána szerettem volna..de nem csináltattam, mert munkakör miatt...de utána bakancslista miatt megtettem..azóta még 2 elkészült..legyen igényes..és egyedi..a többi a viselőjére tartozik..szerintem ez olyan életérzés féle..ha vkinek nem tetszik akkor nem kell nézni..engem nem érdekel..ha neked tetszik csináltass..ha valaki emiatt nem akar veled lenni..az felszínes..és nem érdemes vele foglalkozni..
2013. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Nekem nem tetszik az egy egy apró tetkó itt ott. Olyan mint mikor egy szép szobrot leszart egy galamb. Ha viszont egy egész testrészt beborít egy igényes szines kompozició, aminek még mondanivalója is van az nagyon tetszik.
2013. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2013. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Már hosszú életű a kapcsolat... és ő életem szerelme :))))))) Az csak egy plusz dolog volt benne, hogy még a tetoválásokat is szereti, sőt, az én hatásomra csináltatott ő is. Valamit benézhettél, mert szó se volt arról, hogy nem csináltattam volna meg ha ő ellenzi. Egyszerűen csak egy ilyen dolognál megkérdezem a másikat is, de ez költői kérdés :D
2013. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!