Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagyok a cicijeim. Gyűlölö...

Túl nagyok a cicijeim. Gyűlölöm őket. Hogyan lehetnének kisebbek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, kb 160 cm, 45-50 kg, és 75C-s melltartöt kell hordanom. Az osztálytársaim, meg mindenki irigykdik, de én világ életemben kicsi ciciket szerettem volna, meg nem vagyok az a nagyon lányos lány, nem szoktam divatolni, inkább fiús vagyok, és idegesítenek a melleim, mindig is idegesítettek.

A fiús lány alatt nem azt értem, hogy transzfesztita, vagy leszbikus vagyok, hetero vagyok, van barátom is, csak szimplán idegesít a nagy cicim, amihez képest keskeny a csípőm (hál' Istennek az legalább keskeny). Nincs valami torna, vagybdiéta aminek következtében lefogyjak a cicimből? Másból nem akarok tovább fogyni, így is kivannak a bordáim.

14/L


2013. aug. 13. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ússzál sokat szerintem.Ha megnézed az úszókat akkor mindegyiknek kicsi a melle.Vagy fussál.
2013. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Futni szeretek. Remélem az segít, mert akkor az megoldható lenne, azt szeretném is csinálni.
2013. aug. 13. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Helo!


A futas mellett a torna lehet a megoldast. Nagyon sokan az aktiv edzök küzöl szilikont rakattak be, mert az edzesek nagyon levittek a testzsirjukat, es voltakepp eltünt a mellük nagy resze. Ilyen edzes peldaul a Body Rock. De barmilyen edzes jo lehet, ami fogyaszt, es mivel a nök legnagyobb resze elsök között a melleröl fogy, igy valszinüleg 2-3 honapon belül elerheted, amit szeretnel.

2013. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
csak azt nem írja egyikőtök sem, hogy ha egy ekkora mell lefogy, lógni fog mint a tejeszacskó és olyan undorító lesz hogy lehányod a tükröt.
2013. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Feltünt, hogy 14 eves? Meg kellökepp alakithatja a testet ugy, hogy a valtozas ne eredmenyezzen esztetikailag kifogasolhato hatasokat. Ha egyenletesen, es odafigyelve sportol, nem lesz semmi gond a mellvaltozassal.


Ahogy azoknak se lett, akik 20 eves kor körül kezdtek aktivan tornazni, egyet se alttam, akinek logna a melle, söt.


Ha 40-50 evesen csinalna, akkor mas lenne a helyzet, mivel akkor a bör mar nem lenne kepes olyan vantozasra, ami követni tudna a tornat. De nem erröl van szo, hanem hogy 14 eves!


Hajra!

2013. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most némileg megláttam a fényt az alagút végén. :)
2013. aug. 14. 01:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a rész nagyon nem tetszik:

"van barátom is"

Ezen nem tudnál változtatni?? :$ Naaaagy csöcsök :$ Egy vagány csajszin :$ Megismernélek!! :D

2013. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ő nem csak a barátom, hanem a legjobb barátom is egyben. Lojális vagyok hozzá, mert ő kitartott mellettem amikor szenvednem kellett, és én is ki fogok mellette tartani. (:
2013. aug. 14. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Csodaszép történet <3
2013. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sszep meret de eh eddig csak aszt halottam hogy a csajok azert rinyalnak mert kicsi a meluk en is 14 vagyok es az osztalyomban a csajoknak vagyis csak haromnak nagy a melle az egyiknek 75 B a masiknak 75C a tobinek meg nagyon kicsi hat szerintem nem kene kisebb legyen mert egy no ugy szep ahogy van es foleg ha megvanak a testi adodsagai de a te korodban ha sokat sportolsz akor osszebb fog menni a meled es feszes marad a lanyok a bevitt zsir egy reszet a melukre es a segukre veszik fel that meg egyszeru fogyokuraval is osszebbmegy de a segged is
2013. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!