Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellkasra tetoválás? Mi ez az...

Mellkasra tetoválás? Mi ez az új trend?

Figyelt kérdés
Egyre több pi..án látom hogy a mellkasuk bal felére tetováltatnak egy divat szöveget, feliratot. Szerintem rohadt gáz mert pont ők hordják el a teljes mellkas tetkós lányokat.. Félreértés ne essék van jobb dolgom is annál mint hogy ezzel foglalkozzak, de nagyon felb..z ez a viselkedés. Nektek mi a véleményetek erről? Tetszik?
2013. szept. 21. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nos, azzal egyetértek, hogy idegesítő ha az embert olyanok szólják le akik aztán puszta divathóbort miatt tetováltatnak, vagy vesznek fel ilyen-olyan ruhát, holott az még tegnap előtt gáznak volt titulálva általuk. ez valóban idegesítő.

de: most akkor mindenki divatmajom, akinek jobb oldalt a mellkasára tetoválva van?-mert ezt azért a magam nevében kikérném, igen azért, mert nekem pont az említett helyen van egy kisebb szöveg tetoválásom, nem azért mert most olyan rohadt menő. az egyik, számomra kedves zenekarom egyik számomnak dalszövegrészlete, ami elég groteszk, puszta fricskaként azok felé, akik mindig is arra törekedtek, hogy megtörjenek érzelmileg, hogy a kedvükre formázhassanak...

mindegy is. én, ettől függetlenül a teljes mellkastetkóval rendelkezőket, vagy azt akinek sok tetkója van, piercingje stb, nem ítélem el, mert nekem is vannak ilyen dolgaim. nem ítélem el, nekem tetszik, magamon nem tudnám elképzelni.

2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem szeretem ,ha valaki divatból tetovál, az sem érdekel ,ha elmondja valaki ,hogy neki nem tetszenek meg nem ért vele egyet, csak ne ujjal mutogasson meg átkozzon, hogy mekkora hülye vagyok :D

Divatból tetoválni szerintem nem jó ötlet...Nem tudom milyen mintáról van szó a leírás alapján.

2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt, és bal oldalt akartam írni, bocsánat.
2013. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, persze én se oda akartam kilyukadni hogy elítélem, csak szimplán idegesít mikor ilyen hosszú, szőke pláza p..sák elhordják a tetovált csajokat (köztük engem is) közben mellkasra tetováltatnak egy stay strong feliratot....Na mindegy:D
2013. szept. 21. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen értem a felháborodottságodat Kérdező, egy véleményen vagyunk! :) nem akartam én itt játszani a sértődöttet, mert nem, de tényleg baromi idegesítő ez a dolog is.

mondjuk idesorolhatnánk akkor a szegecses dolgokat is, a fültágítókat is.

2013. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Látom ugyanazon a véleményen vagyunk :P
2013. szept. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!