Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás fejezné ki?

Nemeth94 kérdése:

Milyen tetoválás fejezné ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást ami azt jelképezi hogy mennyire szeretem a családomat de leginkább a 2 testvéremet. Nem valami divat tetoválást szeretnék hanem ami tényleg kifejezi lehet idézet vagy bármi.

2013. szept. 21. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg: [link] (azt a kínai vagy japán tudomisén milyen betűket ne nézd )

Vagy mondjuk valamilyen állat formájában jeleníteni meg őket ami tetszik neked és egy összetartó faj.

Vagy csak szimplán egy olyan képet kialakítani ami rájuk emlékeztet téged.


Nekem ezek jutottak eszembe, remélem valami ötletet kapsz belőlük

2013. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi rossz címet másoltam... [link] erre a képre gondoltam, remélem most jó lesz :D
2013. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meine Ehre heißt Treue
2013. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem erről a kérdésről rögtön valami olyasmi ugrott be, ami talán nem minden esetben lenne megfelelő, de azért leírom. :)


Mi lenne, ha valami olyan dolgot, szimbólumot varratnál magadra, ami a családodra, testvéreidre emlékeztet? Vagy valami olyat, ami egy szép emléket idéz fel a testvéreiddel, családoddal kapcsolatban. Például valamelyik tetoválós reality show-ban láttam anno, hogy egy lány orchideát tetováltatott a lábára, ami a nagypapájára emlékeztette, merthogy a nagypapája kertjében mindig volt orchidea, és néha együtt szedtek belőlük párat. (Szerintem ez például nagyon szép.)

Remélem, ez talán segített kicsit. De ha nem, akkor remélem, majd kapsz olyan választ, ami esetleg segíthet. :)


(Szép tetoválást csináltass!;))

2013. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!