Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti milyennek találjátok ezt...

Ti milyennek találjátok ezt az idézetet?

Figyelt kérdés

Szerdán magamra tetováltatom. És nagyon fáj a bordákra? Elég izmos a hasam.

"Megtört már párszor az élet, de nem adom fel tudom van menedék, csak járom az utamat, van mikor süt a nap, van mikor felettem beborul az ég..."

Ja és ne gyertek, hogy "divatból kell csak" mert nem így van!

Előre is köszönöm.



2013. aug. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

bordákon meg fogod érezni rendesen, maradjunk annyiban.

nekem nem tetszik ez az idézet azért, mert mint az idézetek 80%-ka ez is sokat akar mondani és nem mond mégse semmit.

olyan, mintha egy meteorológustól lenne idézve a napsütést, meg a beborult eget emlegetve.

tipikusan azon idézetek egyike, melyeket elolvasva vállat vonok és megyek tovább, mert ebszolút nincs mögöttes tartalma.

ha neked tetszik csináltasd meg, nem vagyok tetkóellenes, mert nekem is van, csak az ilyen idézeteknek nem látom értelmüket. vannak jó idézetek, de ez szerintem nem az.

2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xshorty ***** válasza:
nekem sem tetszik. egyrészt mert tömeg másrészt mert vannak olyan idézetek amik rövidebbek nem tömegek és sokkal többet mondanak. ez csak őszinte vélemény.
2013. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nemrég csináltattam bordára nem kellemes. Az idézetről meg annyit ha számodra van jelentőség akkor jó. Ha nem kötődsz hozzá akkor gondold át. Nekem két szöveges van és volt ok, hogy miért pont az.
2013. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hasonló jelentéstartalom, mégis teéjesen más megfogalmazás, és ez skkal jobban üt(kedvencem): Bemutattam a világnak, és a vilás csodákat mutatott be nekem

hitetlen hívőnek személyesen

nekem hitetlen hívőnek személyesen

2014. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!