Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválónak illik jattot adni?

A tetoválónak illik jattot adni?

Figyelt kérdés
Szóval miután megcsinálta a tetkót, és mondjuk az kerül 15ezerbe, akkor szoktak neki többet adni, mint mondjuk a fodrásznak vagy a kozmetikusnak?

2013. aug. 6. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a tetoválónak is szoktam adni. Úgy vagyok vele, hogy ha valamivel elégedett vagyok akkor az minden pénzt megér :) Nem hiszem, hogy megsértenéd ezzel, max megköszöni és nem fogadja el. Beégni úgy sem fogsz :D
2013. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem szokás.

Én soha nem adtam.

2013. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, mert az a pénz amit keres nagyrészt a zsebébe megy, és csak %-ot kap a szalon.
2013. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma voltam, 14ezer lett volna a tetkó, 15ezret adtam... egyrészt mert így volt, másrészt meg gyorsan és ügyesen dolgozott, én ezt honoráltam ha csak ennyivel is :)
2013. aug. 6. 18:42
 5/8 SzilKa ***** válasza:
100%

Kedves 4-es, tudod hány százalékot kap a szalon? 50-60-at... És ami marad a tetkósnál, abból még megy tűre, festékre, stb.

Persze ez nem a vendég hibája, nem is azért írom, csak a tisztánlátás végett.


Ritkán kapok jattot, de előfordul, hogy az eredménnyel boldog vendég meglep vele. Nem várom el, de jól tud esni. Bár én egy tábla csokinak is örülök :)


Egy tetováló

2013. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a te helyzetedben én is adtam volna. :)


amúgy én csokit szoktam vinni a gyerekeinek :)

2013. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogy ha dolgozik rendesen,goyrs akkor télleg megérdemelte
2013. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene ***** válasza:
Attól függ. Én úgy tudom jattot alkalmazottnak adunk, és akkor ha nagyon meg vagyunk elégedve. Ha saját zsebre dolgozik, annyit amennyit kér. Annyit kér, amennyit akar, ha meg vagyok elégedve úgyis oda megyek ha drága is.Egyébként a vissazjáróval nem szoktam sz..orzni, ha úgy jön ki , de a kozmetikuson ritkán fogadja el, vagy viszonozza legközelebb valamivel, mondjuk kiszedi a szemöldököm, de az is igaz sose ad számlát. Nem is várom el, de nem tudom hogy meri évek óta. Nem miattam, mert szinte barátnők vagyunk, sose tudhatja mikor lép oda egy NAV-os a kapuba.
2014. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!