Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy találhatnék olyan idézete...

Hogy találhatnék olyan idézetet ami illik rám és nem bánom meg ha magamra tetoválom?

Figyelt kérdés
Eddig csak két tetkóm van, azokat egyáltalán nem bántam meg viszont most szeretnék egy idézetet vagy pár rám jellemző szót a mellkasomra varratni, de a baj, hogy nem jut eszembe semmi értelmes. Neked van ilyesmi és mi? Hogy jöttél rá, hogy ez az ami életed végéig nyugodtan rajtad lehet? Ha esetleg van egy két jó tippetek, osszátok meg hálás lennék:) 23/F

2013. jún. 5. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, nem az a gond hogy semmi értelmes nem jut eszembe, hanem hamar elmegy a kedvem egy ötlettől.. És félek, hogy ha kitalálok valamit ami tetszik egy idő után megbánnám.
2013. jún. 5. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem filmes idézetem van amit szeretnék magamra tetováltatni angolul természetesen. Ez már 14 éve megvan, sok emlék kötődik hozzá, mindig eszembe jut valahogy, szóval elég biztos vagyok benne. De van még kedvenc japán dalszöveg is ami tetszik és szívesen varratnám magamra. Ebben még nem vagyok biztos, csak pár éve hallgatok ilyet.

Biztos van neked is ilyesmi, nem?

2013. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már eleve rosszul indulsz neki... izzadság szagú az egész... mind1 mit, csak varratni szeretnél már valamit magadra... hajrá.


Később úgy is megbánod. x)

2013. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem értem mit akarsz ezzel mondani. Egyszerűen rohadtul tetszenek a tetoválások és régóta szeretnék már egy ilyet is. Mint említettem már van 2 és azokat sem bántam meg.


Nem szeretem az ilyen figurákat akik okoskodnak, hogy azt leszólják akik azért tetoválnak mert tetszik nekik, és nem azért mert valami egetrengető bölcsességgel áldotta meg őket a jóisten és azt akarják megörökíteni magukon. Szerintem ez a rossz hozzáállás, én nem a feltűnést akarom kelteni, mivel én fogom hordani életem végéig nem másnak akarom mutogatni, meg magyarázni, hogy ezt azért csináltam mert pl 4 éve hiszek istenben és kereszt meg izé...

2013. jún. 7. 19:53
 5/5 Mia_may ***** válasza:
Szia :) Szerintem ülj le egy kicsit gondolkozni,régi fotókat,videókat nézni,olyan filmeket vagy zenéket hallgatni ami kb az eddigi életedet végig kísérte!:) Hidd el,befog ugrani,ha ígytörténik írj privátba,kiváncsi lennék :) Hogyha nem , akkor pedig hagy még,majd az idő eldönti.
2013. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!