Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fel/alkar belső részére...

Fel/alkar belső részére szeretnék egy ilyen tetoválást. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ez még a jövő zenéje, pár évet mindenképp várok, hogy ne bánjam meg (2 éve tervezek egy hasonlót)

Mint látjátok egy békejelet szeretnék virágokból kirakva színesen. Számomra fontos jelentéssel bír, de ezt most nem szeretném leírni, tényleg mélyen érint.

Nem tőletek függ, hogy megcsináltatom-e vagy nem, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti milyen véleménnyel lennétek egy ilyesmi tetoválást viselő nőről: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. júl. 25. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom nálunk a tesco pénztárban sincsenek tetovált emberek
2013. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mint már írtam, nem érdekelnek mások véleményei olyan szinten, hogy befolyásolják a döntésemet. Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy nektek, hogy tetszik ez a minta és, hogy esetleg mit gondolnátok a viselőjéről.

Sajnos tudom, hogy munkahelyeken nem tolerálják a látható tetoválásokat, de én meg szeretném, hogy bármikor lássam, hogy csak ránézzek és eszembe jusson a jelentése. Viszont arra is gondoltam, hogy a vállamon vagy a lapockámnál is jól nézne ki. Szerintetek?

2013. júl. 26. 15:26
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon helyes tetkó! :)
2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :) Bár nem az én stílusom.

Én egy örökké vidám, hippi beütésű lányon/nőn tudom elképzelni, aki nem riad vissza a feltűnő, merész megjelenéstől, és gyakran kitűnik a tömegből, magára vonja az emberek tekintetét. Nem tudom te ilyen vagy-e, de szerintem ne fogd vissza magad :)

18/l

2013. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!