Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fel/alkar belső részére...

Fel/alkar belső részére szeretnék egy ilyen tetoválást. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ez még a jövő zenéje, pár évet mindenképp várok, hogy ne bánjam meg (2 éve tervezek egy hasonlót)

Mint látjátok egy békejelet szeretnék virágokból kirakva színesen. Számomra fontos jelentéssel bír, de ezt most nem szeretném leírni, tényleg mélyen érint.

Nem tőletek függ, hogy megcsináltatom-e vagy nem, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti milyen véleménnyel lennétek egy ilyesmi tetoválást viselő nőről: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. júl. 25. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

egy 16 éves lányon jó,de egy 30 éves nőn furcsán festene.

Különben sem rajongok a divattetkóért,de gondolj bele,hogy festenél egy estélyi ruhában és kivillan egy nagy virágos peace...

2013. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem festene furcsán egy 30 éves nőn sem. Ez egy olyan szimbólum aminek mindig lesz jelentése kortól és nemtől függetlenül..
2013. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöld kezecskék :)

#2-es: Lehet, hogy sokan furcsának találnák, de nekem 6

2013. júl. 25. 21:10
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, folytatom:

de nekem 60 évesen is mély jelentése lesz és nem érdekel az ha valaki emiatt szól le. Hozzám tartozna :)

2013. júl. 25. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább olyan helyre csináltasd, amit el tudsz takarni. Állásinterjún nem szokták díjazni a tetkókat még a sima irodai munkáknál sem, nyáron meg lehet kényelmetlen lenne hosszú ujjúban lenni. Egyébként szerintem jó, minden olyan tetoválás jó, amit azért csináltat valaki, mert jelentése van számára:).
2013. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira sokat jelent neked, akkor nem érdekel, mit gondolnak róla mások. Én személy szerint baromi sok tetkóst ismerek, baromi sok tetkóval, amik közül baromi sok értelmetlen, ronda, nevetséges, felismerhetetlen, stb... ez semmit nem változtat a megítélésükön. Szóval nem is értem a kérdésed, szerinted egyetlen tetoválást látván bárki is véleményt fog formálni rólad?
2013. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
És csak megsúgom, ma már nagyon kevés az olyan munkahely, ahol belekötnek a tetkóba, főleg ha egy igényes, csinos nő viseli, és főleg, ha csak egyetlen kis mintáról van szó...
2013. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, te nem tudom melyik országban élsz, de hogy nem Mo.-n az biztos.
2013. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez teljesen rendben van
2013. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!