Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lepke tetoválás vélemény, nem...

Lepke tetoválás vélemény, nem túl unalmas már?

Figyelt kérdés
két év múlva szeretnék lepkeszárnyakat a jobb lapockámra (a lepke teste nélkül) max 10-15cm lenne és úgy szeretném megcsináltatni mintha a hátamból nőne ki a szárnyak mintáját nem tudom linkelni mivel még hasonlót se találtam mint az elképzelésemben ,de papíron (tussal elkészítve) már rég meg van ,úgy szeretném mintha margaréta szirmok tennék ki a szárny formát meg lehet oldani hogy kékkel árnyalják be? nem lenne tömeg tetkó? 16/l

2013. jún. 25. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
De, határozottan az lenne
2013. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

a lepke az egyik legdurvább tömegtetkő

egy kategória a nonfig értelmetlenségekkel, sárkányokkal, love, faith, hope feliratokkal, soroljam még?

2013. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem feltétlen tömeg, ha stílusosan oldják meg. De az ilyen gagyin megoldott, r.bancrendszámos lepkéknél tömegebb tetkó talán nincs is.
2013. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mint írtam nem egy egész tetkót akarok csak a szárnyait és köszönöm a válaszokat
2013. jún. 25. 13:19
 5/10 A kérdező kommentje:
*lepkét
2013. jún. 25. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég elcsépelt téma, és lehet, hogy 16 évesen jó ötletnek tartod, de egy 30-35 éves nőn már milyen nevetségesen nézne ki egy ilyen? Márpedig akkor még messze nem leszel öreg és nem akarod magad csadorba tekerni. :D

Plusz szerintem jobb egy tetkó, ha van valami jelentése... de őszintén szólva egy pillangó mögé nem sok tartalmat tudok képzelni.

De ha jól végiggondoltad, és ezt akarod, kinek mi köze hozzá? Magadnak csináltatod, vagy másoknak?

Ja és igen, vannak színes tetkók is, biztos megoldható a kék, akárhogy is gondolod.

2013. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
virágról virágra száll, tehát a te estetedben fiúról fiúra... szerintem ne akarj ilyen tetkót. jobb lenne mondjuk egy virág
2013. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szerintem a virág rosszabb mint a lepke.. :D

Nekem van egy lepke tetoválásom, 23 éves koromban készült (bár nálam azért van jelentése, gyűjtő vagyok.)

De én azt javasolnám, hogy azt csináld, ami neked tetszik, ha elcsépelt, ha nem. Később variálhatsz még rajta, hozzátetováltathatsz, ha megunnád. (az első után egyből úgyis tervezed a következőt! :))

2013. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az én lepkém is bírna jelentéssel!!!! (akik ismernek tudják hogy ez ha rólam van szó már attribútumomnak számít)nem szeretem a virágokat mivel amiknek tetszik a jelentése túl múlékony ha növények akkor inkább tölgy,fűz vagy cseresznyefa ágak
2013. jún. 26. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az alkaromon van egy pillangó tetoválás, és számomra van jelentése, de én nem mondom el senkinek, hogy mi az, ha kérdezik mert ez csak rám tartozik, meg persze akik közelebbről ismernek, és ez a pillangó tetkó= k*va teljesen kiborít....

Érdekes elképzelés, hogy 1 fiúval voltam eddig, nem is tervezek többet (jegyesek vagyunk) és mert pillangó tetkóm van k*va vagyok, de aki valóban az, 15 évesen már 6 fiúval volt, de nincs pillangó tetkója az nem az......


És a másik meg nem elcsépelt, ha jelentése van és tetszik! :)


Ja és azt azért hozzá tenném, hogy az állatok többsége nem monogám tehát mindegyikre lehetne mondani, hogy egyikről másikra "száll" ....

2013. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!