Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedje a tetkót?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nemsokára születésnapom lesz. Anyával megbeszéltük, hogy egy tetoválást kapok, amit én választok, de ne legyen túl nagy, és ízléses legyen.( [link] <-- ez az ) Szerintem szép /véleményeket azért kérek/, de anya mégsem engedi. Mit tegyek?

2013. jún. 22. 02:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
21%

Gondolj bele, hogy 60 évesen hogyan nézne ki rajtad :-S De ha nagyon szeretnéd biztos megtudod győzni! ;-)

Mond meg neki, hogy rengeteg embernek van, és ez a menő mostanság, meg persze azt is, hogy TE fizeted ki :-D

És ne felejtsd el mondani, hogy egyszer élsz, azt csinálhatsz amit akarsz! :-)

2013. jún. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Abba gondolj bele, ha találkozol olyan emberrel, akinek nincs tetoválása, elég nagy ellenszenvet válthatsz ki belőle.

Nem akarlak lebeszélni róla, de én konkrétan nagyon undorodom a tetoválásoktól.

2013. jún. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Nálam nem tudnál olyat tenni, hogy megengedjem.
2013. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

én sarkosabban fogalmaznék mint a ketteske :

minden tetkóst szellemi fogyatékosnak tartanak, a nem tetkósok,

2013. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
A születésnapod után már nem kell a beleegyezése.
2013. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Three days grace? :)

Szép,de szerintem keresgélj még az ilyen tetkók között,vannak direkt ilyen oldalaik.

Nekem a one x-esek tetszettek,de félreérthető lenne,meg amúgy se.

2013. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
ez szerintem nem túl szép, tetoválás, a kivitelezése se a legjobb, ráadásul teljesen olyat varratni magadra, ami máson is van? találj ki valami egyedi mintát, ha szülinapod van (és az a 18.) akkor már nem kell anyukád beleegyezése sem.
2013. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Anyukád helyében én sem engedném, főleg ezt és ilyen minőségben. Az általad mutatott tetkó, nincs szépen kidolgozva, ha valaki így varrna rám ki is belezném helyben.

Meg amit írtak: minek neked olyan, mint másnak? Hol van benne az egyediség? Keress fel egy jó tetováló művészt, aki segít megtervezni a mintát, meg ötletet is ad. Igaz nem lesz olcsó a munkája, viszont az olyan lesz, amit 40 év múlva is szívesen megnézel, mert minőségi lesz és nem ilyen elnagyolt.

Amúgy meg a 18. szülinapodra már nem kell szülői beleegyezés. (persze ebből még otthon lehet cirkusz)

2013. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyet mondjatok meg nekem. Aki nem szereti a tetováltakat, lenézi őket, sőt, egyenesen szellemi fogyatékosnak titulálja azt, aki ki van varrva... MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT JÁR EBBE A KATEGÓRIÁBA????


Kérdező! Ez szerintem sem a legszebb. Anyud fizetné? Ha rám hallgatsz, ne úgy menj, hogy viszed a lapot egy már meglévő tetkóról, hogy ezt szeretnéd. Ugyan azt felvarratni, ami már valakin rajta van, hát.. inkább mondd el, mire gondolsz, milyen méretben

2013. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is szöget ütött a fejemben, hogy mit keresnek itt, ha ilyen ellenszenvet váltunk ki... Még soha senki nem bántott az egyetlenegy tetoválásom miatt.


Nekem sem tetszik ez a kép. :/ Kezdjük ott, hogy se nem kicsi, se nem ízléses és végképp nem nőies. Keress a neten pár profi madár tetoválást, és abból indulj ki. Menj el pár tetoválóhoz is érdeklődni, esetleg anyukáddal! :)

2013. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!