Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vonzónak tartjátok egy lányon...

Vonzónak tartjátok egy lányon a tetoválásokat? Vagy mennyire mondjátok, hogy ez még belefér?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 10. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyönyörűek :)
2013. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 10. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

undorodom az ilyenektől


másik a szolárium és a piercing


ezek hazavágnak egy nőt

2013. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rendben
2013. ápr. 10. 16:38
 5/12 SzilKa ***** válasza:
84%

Amig igenyes es szepen kivitelezett tetovalasok borotanak egy not, addig barmennyi szep.

De annyi sufnitetkos csaj van, aki sajnalt par ezerrel tobbet egy normalis tetovalomuveszre, na azok tenyleg hazavagtak magukat.


Egy tetovalo(csaj)

2013. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a tetovált lányok, de azért nem mindegy, milyen tetoválásokat visel. A linkeltek szerintem nagyon jól néznek ki, de egy tucat csuklótetkó vagy love-felirat a csípőn meg itt-ott, meg ezek a madarak meg elszállós virágok... szerintem elég gázak férfin és nőn egyaránt. Egyébként a tetoválást vonzónak tartom igen.
2013. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem tetszik, ha egy nőnek tetoválása van. De, ha úgy hozná a sors(vagy én:D), akkor elfogadnám, feltéve, hogy kis tetoválásról van szó.
2013. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kat nagyon gáz nő, de nem csak a sok és összefüggéstelen tetkótól ,hanem a borzasztó természete miatt, ami a tv műsorban is undorítóan ad elő.Pedig ott mindenki a szebb arcát mutatja.

Amúgy sokat jelent egy tetkós csajon, azt hogy milyen a természete.Ha gonosz, kiállhatatlan csajon akármi is rosszul mutathat.De tény a sufni tetkó nagyon elronthat egy embert, meg főleg azok a jellemtelen divat tetoválások.

Pici madár, idézet, pitypang.............. Galaxy S3

:)

2013. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Személy szerint én nagyon szépeknek tartom ezeket, bár a kat von D által viselt sablonképek annyira nem jönnek be. Ha tetoválás, akkor legyen egyedi. Én a színeseket jobban kedvelem, de kinek mi az ízlése.

Meg persze az egyéntől is függnek a minták.


- The Blueskin -

2013. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és szeretnék tetoválást. Szerintem, ha egy tetoválásnak van tartalma és ízlésesen, igényesen van megcsinálva, akkor jól néz ki, legyen az illető férfi vagy nő. A sablon tetkóktól (love, believe, live, végtelen jelek, elszálló madarak, tollak stb.) én is hülyét kapok.
2013. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!