Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van tetoválásod? Ha igen,...

Van tetoválásod? Ha igen, akkor mi és hol?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több ismerősöm is tetováltatott, de sokan közülük csak azért, mert tetszett nekik a minta, vagy mert "menő", és csak kevesen varrattak magukra olyan dolgot, aminek számukra jelentése van. Ti mit gondoltok erről? A ti ismerősi körötökben is előfordul az ilyen?:)

2013. ápr. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, hogy minden tinilány végtelen-jelet tetováltat magára, vagy young, wild & free feliratot, stb.. Mert hogy mennyire "divatos". Én a macskám körvonalait szeretném magamra tetováltatni, illetve valami egyedibb yin yang-ot, aminek története van az életemben. De ezeket csak piciben.:)
2013. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyeségnek tartom a divatból való tetoválást. Én is szeretnék egyet, már meg is terveztem, sztem eléggé egyedi lett, és minden részének jelentése van. :)
2013. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jobb kezemen van, válltól könyékig egy színes lótuszvirágos tetoválás, olyan, ami befedi teljesen a bőrt 1 mm2 sincs szabadon. Én évekig vágytam rá, hogy legyen egy ilyen majdnem full karos, nem tudom megmagyarázni miért, de éreztem, hogy az valahogy hozzám tartozik. Úh amikor találtam olyan mintát, ami tetszett is, megcsináltattam. :)
2013. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp elég jó ok az, hogy tetszik valakinek a minta. Rajtam lassan alig van szabad bőrfelület, van olyan tetoválásom aminek jelentése van, de jellemzőbb az hogy csak mert tetszik. Egyáltalán nincs ezzel semmi baj, amíg az ember nem más mintáját nyúlja le, mert az már tényleg gáz. "Menőségből" tetováltatni szintén. Az ilyen végtelen jelekkel meg a többi épp szezonális divat mintával is csak annyi a bajom, hogy tömegcikk, de ha valaki egy abszolút nulla jelentéssel bíró full karos rózsabokrot csináltat, abban szvsz semmi hiba nincs. Nem fogja hamarabb megunni csak azért, mert nem a halott nagymamájára emlékezteti. A tetoválás önkifejezés is, és ez már önmagában elfogadható indok arra hogy ki miért csináltat meg egy-egy mintát.
2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek az igazi tetoválások, én is szeretnék majd ha eljön az ideje, de egyelőre nincs olyan dolog amiről úgy érzem h egész életemben szeretném ha a bőrömön lenne, vagy hogy hozzám tartozna. :)

Az a gond, hogy ha valaki olyan munkahelyen szeretne dolgozni, mint pl. egy bank, vagy akár egy nagyobb cégnél, akkor a látható helyen lévő tetoválást nem díjazzák, tehát egyből hátránnyal indulsz. Nyilván az olyan embereket, akik más munkakörben dolgoznak egyáltalán nem hátráltatja.:)

Biztos ami biztos, jól meg kell gondolni :)

2013. ápr. 3. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván ha már van 1 tetoválásod, az hozza magával a többit is, nincs is ezzel semmi baj. Én úgy gondolom, hogy ha egyszer majd varratok valamit, akkor az tényleg fontos legyen számomra, és jelentéssel bírjon. Lehet, hogy valakinek egy pillangó ez a dolog, valakinek egy végtelen jel, valakinek egy felirat, ezzel nincs is semmi baj, de az nekem olyan idegen, hogy azért tetováltat magára valaki egy csillagot, mert az divatos. :) Persze minden ember más, mindenkinek más a véleménye.
2013. ápr. 3. 21:21
 7/8 SzilKa ***** válasza:

Van egy kockasfulu nyulam, ecsetekkel a vallan es palettaval, mert magam is muvesz vagyok, ezenkivul gyerekes lelkuletu, na meg szamomra ez hungarikum is :)

Van egy erdei tunderem, o volt az elso tetovalasom, o amolyan vedo szerepet jatszik esetemben.

A legutobbi tetovalasom pedig ugy keszult, hogy egy nagynevu tetovalo - aki a mesterem es felnezek ra - oktatovideokat keszit es lehetett valasztani par kep kozul :D egy gyonyoru noi arc, vizcseppekkel, teljes alkaron. Tipikusan az a tetovalas, ami azert van rajtam, mert gyonyoru, na meg a mesterem kezjegye...

2013. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az első tetoválásom egy olyan emberhez 'köthető' aki nagyon sokat jelent nekem, sokat köszönhetek neki és akit nagyon szeretek. de úgy egy év elteltével ahogy nézegettem az volt bennem hogy valahogy nem teljes az egész, úgy éreztem hogy valami hiányzik szóval jött még hozzá egy végtelen jel, amit ti eléggé leszóltok...de a lényeg hogy így lett kerek a tetoválásom, és számomra azt szimbolizálja, amit érzek.
2013. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!