Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csináltatott már valaki...

Csináltatott már valaki talptetoválást? Ha igen akkor negy örömmel venném ha megosztaná velem tapasztalatait.

Figyelt kérdés

keresgéltem a neten, de minden fórumon csak egymás leugatása megy, értelmes válasz egy sem...

úhygogy aki csak annyit tud írni hogy f@szság, az kíméljen kérem.



#talp #tetoválás #talptetoválás
2013. febr. 26. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes talptetoválást csinálni, mert bár nagyon szép, de hamar kikopik a tinta.
2013. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez a része tiszta én leginkább arra a részére lennék kiváncsi hogy mennyire fájdalmas, illetve vannak e cselek, amivel könnyebbé tehető a helyzet.

elvileg kb fél év alatt kikopik azt tudom, meg azt is mondták hogy nem kellemes, de olyannal még nem sikerült beszélnem, aki már átélte ezt az élményt/traumát

2013. febr. 26. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a tűréshatára, de, ha nagyon sokat jelentene neked, ki kell bírnod. Tetoválásba még senki sem halt bele, nem?:)
2013. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát nem hallottam róla, hogy bárki is beadta volna a kulcsot.az hogy kibírom-e meg majd kiderül,csak jó lett volna beszélni előtte valakivel, akinek már volt szerencséje/szerencsétlensége, már csak azért is mert tűréshatártól függetlenül, valószínűleg körbe tudta volna írni, hogy mihez hasonlítható...

ami érdekes, hogy egyetlen helyen nem találtam semmi nemű írást talptetoválásról, pedig nem hiszem hogy én lennék az első...

2013. febr. 26. 17:56
 5/9 SzilKa ***** válasza:
100%

Egyik kolleganom a talpara gyakorolt eleinte, mert nagyon hamar kikopik ugyis (nem felev, hetek alatt kidobja). Szerintem mas tetovalo is csinalt mar maganak ilyet.

Azert nem talalsz rola irast, mert kb ertelmetlen.


Egy tetovalo

2013. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, azért csak sikerülget összekapargatnom az infokat.

(nekem egy tetováló mondta a fél évet azért írtam azt mert el mertem neki hinni)

2013. febr. 26. 20:23
 7/9 anonim válasza:

Mit szeretnél tetováltatni a talpadra? Már én is sokat gondolkodtam ezen, én nagyon tetszik az ötlet? :)

Elárulod a nemed, és a korod?

2013. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

30 éves fiú vagyok

időközben elkészült és egy "Magyar" felirat került fel, mert "Talpra Magyar!" :D

2014. ápr. 15. 12:03
 9/9 anonim válasza:
Megirnád majd, ha kikopik, hogy mennyi idő alatt tűnt el? Én is szeretnék oda tetovtatni, de aki csinálná lebeszélt rola, mert gyors a folyamat... Emiatt én lehet, hogy inkább lábfejre tetetem az enyémet, mert életreszólót szeretnék. Köszi :)
2014. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!