Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az emberek miért tetováltatnak?

Az emberek miért tetováltatnak?

Figyelt kérdés

#szép #tetoválás #tű #tetováltatnak
2013. márc. 25. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Drága szórakozás hülyegyerekeknek, így van a fültágítással is.
2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ennek mondandója, személyhez szóló kapcsolata van. Ez nem "drága játék hülye gyerekeknek" . Ez egy életre szóló emlék, amitől az ember szíve-lelke könnyebb.
2013. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
mert tetszik. nekem már van 4 nagyobb minta. ha alaposan átgondolod előtte /hónapokig, nem 1-2 hétig/ és normális mintát választasz, nem úgy mint a mai 14-16 évesek a stay strong meg végteleségjel sablonhülyeségeket akkor nem fogod 1 év után zokogva lekaparni sajtreszelővel.
2013. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Elektra Nacsosz


Majd megérted ha felnősz arra a szintre, amiben máshogy is meg lehet érteni a tetoválás mizériát

20/F

2013. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

mert a tetoválás örökre szól (tudom, lézerrel el lehet távolítani), és az emberek töbsége vmi olyasmit tetováltat magára, amire mindig akar emlékezni.

egy személyes példát hadd mondjak.. elhatároztam, h mikor veszek egy lovat, a nevét magamra fogom tetováltatni. szóval az 1. válaszolónak sztem abszolút nincs igaza!!

2013. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a Believe szó van a csuklómon és azért mert jelképezi hogy sok mindenben hiszek..meg igazábol tetszik.. :)
2013. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csak nikxy válasza:
35%

Sziasztok.

nekem is van tetoválásom,és szerintem egyáltalán nem hülyeség ha valaki varrat valamit magára..

Pl én most fogok csináltatni a szüleim által egy tetoválást..Csak miattuk csináltatom..

Sajnos a képet nem tudom elküldeni nektek,pedig szívesen megmutatnám.de leírom a lényegét..

Igazándiból ezt azért csináltatom nekik mert evvel szeretném meg köszönni hogy életet adtak nekem és hogy felneveltek.. egy Rózsafüzért szeretnék varratni a karomra és oda írni (Angolul) hogy Köszönöm az életet Anya és Apa.. szerintem ez nem hülyeség...De mindenkinek meg van a saját véleménye.. Hát nekem ez a véleményem a tetoválásról.. Mindenki valaki,vagy valami miatt tetováltat,vagy csak mert egyszerűen szép..csak ennyit szerettem volna elmondani nektek..sziasztok

2016. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!