Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tényleg veszélyes a tetoválás?

Tényleg veszélyes a tetoválás?

Figyelt kérdés
Most készülök csináltatni, de olvastam, hogy rák keltő anyagok vannak a festékekben. Sok oldalt olvasgattam és mindenhol mást írnak. Nyilván a szüleimet nem szeretném kérdezni, mert így sem szívlelik az ötletet :D Lehet, hogy hülye kérdés, de érdekelne, hogy mit gondoltok.

2013. márc. 20. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hosszú lenne leírni inkább szemezgess egy kicsit. Nem szent írás de érdemes végig böngészni sok érdekesség van a cikkben, amiről az átlagember nem tud.


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de akkor ezzel az erővel mindenhol veszélyes lehet a festék anyagok miatt..? :S Tudnátok még nekem mondani jó es megbízható szalonokat Bp-n ?
2013. márc. 20. 02:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főleg a "szomszédom ingyen megcsinálja" helyek veszélyesek. Profi szalonokban bevizsgált anyagokkal dolgoznak, minőségi festékekkel.
2013. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beleolvastam az első cikkbe, ami alapból hibás, mivel vért adni 180 nap múltán már lehet adni... A rákról meg annyit, hogy élsz, szóval potenciális veszélynek vagy kitéve. A minőségi szalonokban nem fogsz kétes eredetű festékekkel találkozni és a higiéniára sem lesz panasz. Sajnos szalon ügyben nem tudok segíteni, mert nem ott élek.
2013. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem Bp-i vagyok sajnos hanem Zalaegerszegi úgyhogy nem tudok de érdemes lenne rákeresni, hátha más is keresett már fővárosi megbizható tetoválószalont.
2013. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat !
2013. márc. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!