Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen lehet tetoválást...

15 évesen lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. 18 felett lehet vagy szülői beleegyezéssel.
2013. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szalonban nem. Ott 16 és 18 év között szülői engedély kell (sok helyen szülői jelenlét is), 16 alatt pedig egyáltalán nem csinálják meg.
2013. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BreezyArt94 válasza:
Szerintem nagyon korai 15 evesen tatto-t csinaltatni. Ilyenkor (meg meg utana is egy darabig) az ember meg sokszor valtoztatja az attitudjet, es ami pl ma tetszik lehet hogy egy stilusvaltassal 1 ev mulva mar nem fog tetszeni. Persze vannak kivetelek, amikrol tenyleg ugy gondoljuk, hogy soha nem fogjuk megbanni, de ilyen szerintem ebben a korban nagyon-nagyon keves van. Mikor en 9.-ben elkezdtem Chris Brown-t hallgatni, mondhatni CB b**i voltam, es a fulem moge akartam tetovaltatni azt a 3 csillagot, mint ami neki van. Most 18 eves vagyok, es mar nem csinaltatnam meg. Meg mindig ugyanugy szeretem mint regen, de mar picivel erettebben allok a dolgokhoz, epp ezert mondom neked is, hogy varj egy tetovalassal par evet. Ha addig is tetszeni fog es akarod, akkor varrasd magadra, de ha mar nem tetszik, akkor orulj hogy nem csinaltattad meg :)
2013. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen talpig feketében jártam és valamiféle sátánista tetkót akartam csináltatni, meg rajongtam a vámpírokért... örülök, hogy a szüleim nem engedték az ilyesmit, mert ma már 25 évesen egészen más az ízlésem és stílusom. :)

Levágnám a karom ha valami elvont borzalom éktelenkedne rajta.

2013. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!