Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék csináltat...

Tetoválást szeretnék csináltatni a vállamra. Hol kéne?

Figyelt kérdés

Annyit már tudok, hogy ne a pénz legyen a fontos hanem a minőség, de szerintem (nem tudom, nem értek hozzá) ez nem olyan bonyolult (lsd. Lent) és nem kell vele a legdrágábbhoz menni. Én a westendesre gondoltam, de érdekelnek személyes tapasztalatok, hogy hol ajánljátok. igényes, higénikus... szóval biztosra szeretnék menni. köszi

[link]



2013. jan. 11. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani, hogy Budapesten lakom, itt szeretném megoldani
2013. jan. 11. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Swastika tetováló és piercing szalon szerintem ez egy nagyon jó hely :)
2013. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Westendbe én nem mennék, náluk csináltattam piercinget. Életuntak, futószalagon dolgoznak, nem figyelnek a kliensre igazán.

Plázákba nem érdemes menni, mert egy ilyen közeg nem hogy a nyugalmat de a kretivitást is kiöli az emberből a tuccogó zenével meg az elkényeztetett yuppiekkal aki két shopping között beugranak egy "szexy köldcsi pc"-ért.


A higénia és az igényesség alap, ne ez legyen a legmagasabb kitétel.


Ha jó helyet akarsz, pl. Invictus tattoo, Green Skull stb.

Nézd meg a Magyar Tetoválók Szövetségét, szalonok oldalát. Keress olyan művészt aki stílusában, színvilágában közel áll ahhoz amit szeretnél. Így garantálod azt, hogy tényleg jó lesz az eredmény. Hiába mondják azt, hogy a jó tetováló mindent tud rajzolni, azért mindenki szívesebben és jobban dolgozik olyan témában, színekkel amiket szeret.

2013. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:

Westendbe ne menj, sem tetoválásban, sem piercingben nem hozzák azt a minőséget és odafigyelést, amit kellene.

A plázás szalonokról nekem is hasonló a véleményem, mint az előzőnek, viszont van egy kivétel, a Lurdy házban lévő Vato Loco Tattoo. Rajtuk kívül tudom ajánlani a Dr. Ink tattoo-t, a Swastika Tattoo-t, a Dark Art-ot (igazából ők a Nr.1), stb. A Tetoválók szövetségének tagjain kívül ajánlom még a Tetoválók szakmai és érdekvedelmi szövetségének tagjait is ( [link]

2013. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tyutyu tattoo! Ott van minden jó ember, akik elmentek az Incitusból. Bár Invictusban még egy jó maradt, Zsófi.

Dr Ink is tökéletes, Virág Károly nagyon tud!

Nézd meg őket!

2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!