Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltatni szeretnék, de...

Tetováltatni szeretnék, de milyen is ez?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire fájdalmas és körülbelül mennyire borsos ez a tetoválás? ez lenne az elsőm és nincs ismeretem:

[link]

[link]



2013. jan. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az függ a nagyságtól és a testrészröl ahová tetováltatni akarsz.Pl.nekem a vállamon van egy ami nagyon kevés fájdalmat okozott ,a hátamon lévö nagy az elöször nagyon kellemetlen és fájdalmas volt de aztán megszoktam.Ez persze töled is függ mennyire birod a fájdalmat én jól birom és mégis a türöképességem határán voltam néha.
2013. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
UI A képeken lévö valószinüleg igen fájdalmas lesz különösen az oldalad lesz kellemetlen
2013. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt meg kellene kérdezni a szalonban, hogy mennyiért vállalják, mert mindenhol másak az árak. Általában van egy alapár, ami a minimum ár, ahol én két szalonban voltam, ott 7 és 10 ezer forint. Ebbe az alapárba belefér a minta x méretig, nem tudom pontosan. De egy ilyen nagy, mint a fenti, ami fél hát fél mellkas, tuti, hogy nem, szerintem olyan 35-40 ezer lehet, de csak tippelek. Szerintem inkább oldalt a bordádnál lesz kicsit kellemetlenebb, az az egyik legérzékenyebb terület.
2013. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzilKa ***** válasza:

Helytől függően egy alkalom (3-4 órás) 15-35ezerig terjed. A linkelt tetkók többalkalmasak, így nem olcsó mulatság.


Fájdalom szempontjából a csontosabb részeken rosszabb, az oldaladon is megszenvedsz majd vele.


Én is kérdeznék, ha nem gond: mi tetszik az embereknek még a nonfiban? Tipikusan az a tetkó, amit az ember úgy csináltat, hogy nem tudja, mi legyen a tetoválás, de legyen valami... Régen divat volt, manapság inkább ciki.


egy tetováló

2013. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ezt a 30-40ezret olcsónak tartom...

szerintem lehet belőle 70-80 is..


de egy ilyen semmitmondó nonfiguratív sz*rt én biztos nem varratnék, pláne ekkora méretben...

2013. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek figyelembevételével döntök.
2013. jan. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!