Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Két angyalszárnyat akarok...

Két angyalszárnyat akarok tetováltatni a lapockámra csak nem tudom melyik oldalra kéne?

Figyelt kérdés
Jobb kezes vagyok, de a táskámat, bal oldalon hordom. Így fogalmam nincs melyik oldalra kéne rakatni.

2013. jan. 11. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
egyikre se.
2013. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvan döntve hogy megcsináltatom, a kis angyalkám emlékére, csak nem tudom melyik oldalra kéne
2013. jan. 11. 08:50
 3/8 SzilKa ***** válasza:

Mindenképp arra az oldalra tetetném, ahol nem hordod a táskád, tehát jobb oldalra. Egyrészt ne zavarja a vállpánt, másrészt nyáron ne takarja. Ha szimmetrikus a minta, akár középre is kerülhetne. A lapockán ferdítve helyezném el.


egy tetováló

2013. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki angyalszárny, meg ilyenek, kicsit unalmas már, miért nem találsz ki olyat mi nincs minden második embernek, legyél kreatív, vagy kérd meg a művészt hogy legyen kreatív és találjon ki valami szépet és nem mindennapit
2013. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Második válaszoló köszönöm szépen :):)


Kedves utolsó mint írtam az előző válaszomban, elment a kisbabám 1 éve, és ha bármi történik velem vagy olyan dolgot csinálnék ami nem lenne jó mindig figyelmeztet, sosem jön össze hasonló, és így életem végéig velem maradna

2013. jan. 11. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem!A többi nő majd valami mást tetováltat magára csak,hogy neked tetszen!
2013. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha csak angyalszárny akkor lehetne úgy is, hogyegyiket az egyik ldalra,másikat a másikra,de attól is függ,hogy hogy nézne ki
2013. jan. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lapockára szeretném, mert a késöbbiekben középre fog kerülni még valami, de a gerincemen iszonyatosan fájna
2013. jan. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!