Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Feláztattam volna a tetoválásom?

Feláztattam volna a tetoválásom?

Figyelt kérdés
2 napja csináltattam tetoválást, eddig semmi probléma nem volt vele, az előbb mikor tusoltam, most se sok ideig folyattam rá a vizet, csak addig amíg lemostam, és kicsit mintha feljött volna. Ilyenkor mi a teendő? Vagy esetleg holnapra jobb lesz?

2012. szept. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
a tetoválást nem szabad mosni... mármint bizonyos ideig....tehát amikor megcsináltattad aznap is megmostad? Amíg le nem esik a varr addig nem érheti annyira víz, nemhogy megmosni...
2012. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Kedves első, de, le szabad mosni (sőt, le is kell) és nagyon rövid ideig érheti víz, csak áztatni nem szabad.


Kérdező, hogy érted azt, hogy mintha feljött volna? Fóliázod és kened vékonyan bepanthennel, vagy hagytad kiszáradni és a száraz réteg vált le a vízzel?

2012. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

valószínűleg csak a seb ázott fel :) és kenem bepanthennel meg fóliázom is :)

az elsőnek meg üzenném, hogy szabad mosni, sőt tényleg le kell, már a tetoválás megcsinálása után, nem túl higiénikus ha a vér meg a festék, stb. rajta marad :)

2012. szept. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!