Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik régebbi tetoválásom...

Az egyik régebbi tetoválásom bedagadt és ki tudom tapintani a mintát?

Figyelt kérdés
Bedagadt az egyik régebbi tetoválásom(kb fél éves) és rendesen ki lehet tapintani a mintát.lehet sz.r festékkel lett csinálva és el fog rákosodni? most is kitapintható de egyik nap jobban be volt dagadva és viszketett is. 19/F
2012. júl. 22. 21:09
 1/5 anonim válasza:
Ha tudsz menyj vissza az illetohoz aki csinalta minel hamarabb, ha nem akkor meg rohanj borgyogyaszhoz.
2012. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rokon csinálta és ő nem tudja hogy mitől dagadt be. Rendeljük a festéket de már nem lehet tudni hogy melyikbe mit tesznek. nem rég olvastam hogy pl az Intenze márkájú festékben is rákkeltő anyagot találtak. akkor bőrgyógyászat.
2012. júl. 23. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgess! :O Nekem is ismerős csinálta, viszont ugyanígy jártam vele csak én tetoválás után pár órával, már semmi baja nem volt, de este fájt és dagadt volt az egész minta! Meg is ijedtem, viszont elmúlt, szerintem mutasd meg bőrgyógyásznak, egyértelműen!
2012. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó! Az teljesen normális, hogy tetováltatás után bedagad és bevarasodik. nekem is olyan volt az összes kb 1 - másfél hétig.De nekem már szépen begyógyult és már fél éve csinálták és most dagadt be ezért gondolok arra hogy lehet valami rákkeltő anyag van a festékben amivel csinálva lett vagy nem tudom. Te megnyugodhatsz az teljesen normális hogy most bedagadt neked tetováltatás után :) kaparni viszont ne kapard hiába viszket meg kend napi 3-4 szer minimum bepanthennel!
2012. júl. 24. 05:34
 5/5 anonim válasza:
Szia! Végül mi lett a dologból? mert nekem is hasonló a problémám!!
2015. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!