Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok ha ilyesmi...

Mit gondoltok ha ilyesmi tetkót láttok egy nőn?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Őszintéket kérek. Nem teljesen ilyen, csak hasonló. Mindenképp csináltatni fogok, ezt már vagy 8 éve eldöntöttem, nem ma:D Csak érdekel ki hogy áll az ilyenhez.

Az írás sem valami random, hanem a kedvenc énekesem neve (aki japán) és a kedvenc számomból egy szép részlet (szintén japán). Lehet hogy az alkaromra is szeretnék majd később ilyesmit. Mindkét karomra.



2012. szept. 12. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon közönséges. De, ha neked tetszik, meg már régen elhatároztad, akkor miért kérdezed idegenek véleményét?
2012. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó. :D De amúgy ez a te döntésed, nem másoké, már régen elhatároztad hogy ezt szeretnéd és tetszik is, akkor csináltasd meg, ne mások véleményére adj. :)
2012. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem is jól néz ki :D
2012. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miyavi! :) Amúgy szép, szeretem a tetoválásokat, felőlem az egész testét is boríthatná persze csak ha igényesen van megcsinálva és értelmes (értsd nem divat)minták, hanem egyediek, a személyre jellemzőek
2012. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rohadtul fölösleges ez aztán.... pénz ki dobás, inkább találj ki vmi jobb félét
2012. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezek a keleti írásjelek a 90-es években mentek nagyon, ma már cikinek számít. ne haragudj meg ezért, nem kifejezetten a saját véleményem (ettől függetlenül én is így gondolom), egy barátom tetoválóművész, a múltkor épp ez volt a téma a kollégái közt, és kb mind egyetértettek.


de ugyebár az ember nem másoknak csináltat tetoválást, hanem saját magának, szóval ha te ezt szeretnéd, akkor hajrá! ne másokra hallgass hanem magadra.

2012. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
kínai vagy? ha nem, akkor szerintem ne csináltass.. hova jutunk, h magyarországon valaki is ilyet akar.. gagyi
2012. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát elég hülyén nézne ki ha a kedvenc japán számomból egy részletet magyarul tetováltatnék magamra... furán is hangzik úgy XD

Lehet hogy majd angolt is tetováltatok. Szeretem a filmes idézeteket. Pl: "Abashed the Devil stood and felt how awful Goodness is." Kedvencem:)

Annak meg külön örülök ha már nem divat az ilyen tetkó. Sose szerettem a divatot.

2012. szept. 12. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik van akinek nem..nekem személy szerint tetszik :) De nem foglalkozz más véleményével..nekem is lesz (kb. 4-5 éve döntöttem el),hogy a hátamra fel lesz varrva hogy "Mom thank you for my life" alá édesanyám arcképe és az unokahúgomé..hidd el sok embernek nem nyerte el a teszését,de én akkor is megcsináltatom..tedd te is ezt :)
2012. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!