Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tatto jön be lányok?

Milyen tatto jön be lányok?

Figyelt kérdés
A bal karom akarom telibe nyomni, szerintetek inkább az ilyen divat tetkok (rozsa stb) a jok, vagy inkabb realisztikusabb, jelentessel biro dolgok egybeolvasztba legyenek? Melyik szexibb?

tegnap 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...

Itt kategóriánként változik, hogy az embereknek mi a véleményük különféle dolgokról, ezért gondolom az itteniek le fognak pontozni, de semmi baj.


Szerintem ne tetoválj magadra semmit.

Leggyakrabban az alsó társadalmi réteg, az aluledukáltabbak tetováltatnak.


De ha már mindenképpen elkoteleződtél, mert a társadalom azt diktálta hogy most ezt tedd, válaszolok a kérdésre úgy is, ahogy gondolom te szeretnéd hogy válaszoljak.


Coco Chanel: A divat változik, a stílus örök.


Nehogy valamit azért rajzoltass magadra örökre, mert az a divat! Inkább akkor valami olyat, ami neked bejön és nagyon bejön! Mert az örökre ott lesz.


90 éves korodban az öregotthonban is, a halálodig.


Jól gondold meg!

tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért a lányoktól kérdezed?


A másik nem miatt fogsz örökre ottmaradó festékanyagot tettetni a bőröd alá?


Hol tartanak az emberek...

tegnap 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne tetováltass!
tegnap 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavar a neve, orvos segíthet.
tegnap 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Mindegyik ronda és taszító.
tegnap 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az tetszik amit felnőtt fejjel, jól átgondoltan és értelemmel csináltattak.

Tehát ha 35 éves családapa a gyereke születési dátumát varratja okés. Megfelel a kritériumoknak. De ha egy 17 éves menő rózsát rakat a csuklójára az nem tetszik.

tegnap 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így állsz a kérdéshez inkább ne tetováltass
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már így kezded, inkább felejtsd el a tetoválást. Mert ha a csajok miatt tetováltatnál, ne tedd. Ha csaj vagy, ne a férfiak miatt tetováltass. (Egyébként én sosem tetováltatnék valamit magamra, csak mert másnak tetszik. Ha nekem nem tetszik, úgysem kerül rám. Ezért van füst nélküli mozdonyom, és pillantó rókám)
tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó, akkor leírom a részleteket..

5 éve edzek, 48-as karom van, bedurranva 50es viszonylag egészséges testzeírszázalékkal mert tömegelek de az izom látszik a hasamon is (szóval elég izmos vagyok) 196 cm és 110kg vagyok és 23 éves. Egy ilyen testen jól mutat ha az egyik kar ki van varrva. NEKEM tetszik. A kérdés az volt, hogy melyik tattoo szexibb..


egyébként kit érdekel az hogy idős koromba is ott lesz? Nem idős koromba akarok élni..xd

tegnap 19:06
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Úristen b+...
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!