Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csajok, miert jo, vagy gondolo...

Csajok, miert jo, vagy gondolod szepnek hogy az egesz tested, vagy nagy reszet tetovalod?

Figyelt kérdés

Egy ket kis tetko tok szexi lehet. DE mikor latok egy csajt - es egyre tobbet latok - akiknek a fel laba/keze/oldala stb ki van varrva valami mar bocs, "idiotasaggal", es ettol rondan nez ki a bore, ketsegeim tamadnak. Hogy mi lehet a motivacio a meg egy galamb, kecskefej, szivecske, virag, hold, macska, labda, pillango, delfin, nonfigurativ noveny, fu, virag, napocska es a tobbi lattan...

Sok no kuzd a szep borert, de ez hogy nez ki mar?


okt. 3. 13:37
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem tartom szexinek a tetkót, pedig van rajtam 5 és nem kicsik. Őszintén szólva semmit nem azért csinálok a testemmel, hogy mások szexinek vagy akárminek gondoljanak tőle, hanem mert nekem úgy tetszik. Szerintem a tetoválás egy különleges művészet, mert maga a műalkotás a részemmé válik és velem együtt semmisül meg a végén. Ha neked nem tetszik, akkor nem csináltatsz és nem jársz olyannal, akinek van, ennyi. Ahogy te elvárod hogy mások tiszteletben tartsák a döntéseidet bármivel kapcsolatban, úgy neked is tiszteletben kellene tartanod másokét. A mások életébe való beledumálás, na az primitív meg olcsmány.
okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tetoválásom, mégsem értem, mi a problémád. NEKIK tetszenek a saját mintáik és kész. Nem mindenki azért létezik, hogy te szexinek találd őket.
okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Skacok, nyugi mar.

Kivancsi voltam hogy ki miert csinalja.

Ennyi. Lehet itt porogni, meg anyazni, meg szemelyeskedni. A kerdes nem errol szolt. :P

Orulok, hogy ennyien irtatok, hogy ki miert csinaltatja.

tegnapelőtt 10:08
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Azért akadtak ki, mert már rohadtul unják ezt a kérdést.

A tetováltak bezzeg nem írnak ide húszezer kérdést arról, hogy miért nem tetováltatsz, az annyira klassz, tök szarul néz ki a sima bőr!

Én is mindig nyugisan válaszoltam az ilyen kérdésekre, csak egy idő után baromira unja már az ember! Mindenki csinálja, ami jólesik, és olyan párt is fog találni, akinek tetszik.

Én pl. tetovált vagyok, a páromnak egy sincs és nem is lesz, de rajtam tetszik, sőt, van olyan minta rajtam, ami amúgy az "övé" :-D

tetovált nő 40

tegnapelőtt 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!