Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csajok, miert jo, vagy gondolo...

Csajok, miert jo, vagy gondolod szepnek hogy az egesz tested, vagy nagy reszet tetovalod?

Figyelt kérdés

Egy ket kis tetko tok szexi lehet. DE mikor latok egy csajt - es egyre tobbet latok - akiknek a fel laba/keze/oldala stb ki van varrva valami mar bocs, "idiotasaggal", es ettol rondan nez ki a bore, ketsegeim tamadnak. Hogy mi lehet a motivacio a meg egy galamb, kecskefej, szivecske, virag, hold, macska, labda, pillango, delfin, nonfigurativ noveny, fu, virag, napocska es a tobbi lattan...

Sok no kuzd a szep borert, de ez hogy nez ki mar?


okt. 3. 13:37
A kérdező szavazást indított:
A tetovalas szexi, ha keves.
A tetovalas szexi, ha sok
A tetovalas mindenkeppen szexi, fuggetlenul mennyi van belole
A tetovalas visszataszito.
A tetovalas visszataszito ha sok van belole.
A tetovalas elcsufitja a bort.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
NEKI EZ TETSZIK! NEM NEKED akar tetszeni
okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
A tetoválás magánügy, ö így érzi jól magát, nem a te kedvedért csinálja.
okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%

Pont olyan opciót nem adtál meg amit választanék.

Kevés tetoválás is lehet szexi, lehet ultragagyi

Sok tetoválás is lehet szexi, gagyi.

Lényegében engem kicsit sem érdekel kin mennyi tetoválás van.

okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Olyan opció nincs, ami nem csak provokatív, olyan is kellene, hogy mindegy, van-e valaki tetoválás vagy sem.
okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan kérdezem, te miért gondolod azt, hogy a véleményed számít? A fiúknak suliban van különóra, ahol megmondják nekik, hogy mindig büfikézzék fel a véleményüket, akkor is, ha senki nem kérdezte?
okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Mert valszeg így akarnak kompenzálni vele valamit, szerintem is ocsmány. Hálistennek azért vannak még sokan akik a normalitást, természetes szép bőr felületét meghagyják úgy ahogy van.
okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Lesz@rom hogy szexi-e, nem azért létezem hogy szexi legyek.

Nekem tetszik, ez a fontos.

okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha neked nem tetszenek a tetovált lányok, találhatsz bőven mást, nem kell hisztikélni. Az én hullasápadt, foltos bőrömhöz fekete szőr társul (a pihék is messziről látszanak), erről tökéletesen el tudná terelni a figyelmet néhány négyzetméternyi tetoválás, ha lenne rá pénzem.
okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 meLinda1994 válasza:
88%

Az egyik legnagyobb hülyeség izlésekröl vitatkozni,mert sosem lesz közös nevező belőle. Nekem a teljes bal kezem,mindkét combom,oldalam és derekam tetoválva van,szeretem,és a legkevésbé sem zavar,hogy te nem kedveled ezt. Elfogadom,hogy ezt gondolod,próbáld te is elfogadni más véleményét,és máris egy lépéssel boldogabb leszel.

Ui: Bőrhibája pedig mindenkinek van, ez nem függ össze azzal,hogy mennyire vagyok szolidáris ebben a témában.

okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Akárhányszor kérdezed meg, a válasz akkor is ugyanaz: mert neki ez tetszik, és nem köteles a te ízlésedhez alkalmazkodni.
okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!