Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kar tetoválás egy vagy mindkét...

AZoé kérdése:

Kar tetoválás egy vagy mindkét oldalon?

Figyelt kérdés
A bal karomon teljesen elkészült a full sleeve tetoválás amit szerettem volna. Eredetileg úgy gondoltam,hogy a jobb kezem is megcsináltatom ami még "csupasz", de valamiért most elfogott az ellenálhatatlan érzés,hogy ez mennyivel jobban néz ki így asszimetrikusan. Csak egy kis közvélemény kutatás, ti személy szerint mit gondoltok a dologról?

#tetoválás #full sleeve
tegnapelőtt 16:05
 1/2 anonim válasza:
38%

Én mindkettőt megcsináltatom. Már csak a bal alkar hiányzik.

Szerintem idétlenül néz ki egy full sleeve + egy csupasz kar.

tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma test, vagy egyforma egész testes tetovált ember, és ez tök jó. Pont ez a cél.


Tökre függ attól is, hogy milyen tetkóid vannak. és hogy hat az összkép.


Pl realizmusból egy befejezetlen sleeve tényleg idétlen tud lenni, ott az a cél, hogy minden mindennel össze legyen dolgozva. Ezek vizuálisan eléggé nehezek tudnak lenni.

[link]

Emellé én személy szerint tuti tennék a másikra is, ugyanebben a stílusban valamit.


Egy vizuálisan könnyed, laza koncepció mellé szerintem nem kell betenni mást, ez így magában nagyon szép és elegáns. Ha a másik karján nincs semmi, szerintem az is teljesen jó.

[link]

[link]

Ezek is egész sleeve projektek, nem minden sleeve faltól falig.

tegnap 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!