Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy férfi mindkét karját és/vagy mellkasát Marvel és DC hősöket ábrázoló szép, igényes, kidolgozott, színes tetoválások díszítik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rajongok értük, de úgy gondolom sokkal inkább az a lényeg, hogy az illetőnek tetsszen és érezze jól magát vele.
2015. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igényes és nincs olyan helyen amit egy ing ne tudna eltakarni, akkor nem zavar, esetleg még tetszhet is.
2015. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne :3 Mivel az ilyen szuperhősös cuccokból csak filmeket láttam, örülnék neki, hogy tudna segíteni, hol kezdjem el a képregényolvasást :D
2015. máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen tetovált valakiket én nem tartom komoly embernek.
2015. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
beleszeretnék ott helyben. rajtam meg játékfigurák vannak. :D
2015. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy valami nincs rendben vele. Egy tetoválásnak legyen jelentése! Mesehősök?? Ez olyan, mintha én magamra tetováltatnám a 101 kiskutyát, vagy Chowdert, vagy mittudomén...
2015. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Számára nem lehet jelentése? Nem tud hozzá érzelmeket, emlékeket fűzni? Ha csak szimplán rajong értük már jelent neki valamit. Nem értem, régen az egyediség volt állandó duma most meg a jelentés. Értem én, hogy ne tetováltasson az ember egy napot a seggére csak mert tetszik neki, de szerintem ez más kategória.
2015. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:

Na most gondolkodtam el egy Chowder tetkón! :D


Férfiként semmi extra.

2015. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, találtam neked egy megfelelő képet, remélem tetszik :D


[link]

2015. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lenne vele bajom, most akár még tetszene is, de szerintem adott estben 35-45 éves kor körül/felett majd eléggé taszító lesz a hasonló korú nőknél.
2015. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!