Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kell-e a fólia?

Kell-e a fólia?

Figyelt kérdés
Már rengeteg tetoválásom van, és sosem volt rajtuk lélegző fólia, és Bepanthennel kezeltem. Most egy puccos szalonban fogják varrni a következőt, és a tetováló ragaszkodik hozzá, hogy vásároljam meg a Tattoo med kezelőszerét, meg a puccos fóliát is. Különben nem varr. Olyan bonyolult a mintám, hogy már ez előtt 8 szalonban is visszautasították, mire ez az egy elfogadta, hogy megcsinálja. Félek ettől a fóliától, mi lesz, ha berothad alatta a tetkó?

2021. szept. 7. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát tetkósként én igazából nem nagyon használom, csak kisebb tetkókhoz, ami nem lök ki magából annyi trutymót. Nagyobbat biztosan nem fóliáznèk le vele. Amúgy te is le tudod venni magadról ha hazamész a tetoválás után, főleg ha már tapasztalt vagy utókezelésben. A.úgy a Tattoomed cuccok jók, ne félj tőlük.

Mondjuk ha annyian nem vállalták el a tetkót, az lehet jelent valamit, a puccos stúdió még nem garancia semmire.

2021. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb tetkón volt ilyen fólia egy kalap sz.t nem ér. Sokat lökött ki és folyt ki a fólia alól a cucc egyfolytába, meg levlát a fólia is aminek amúgy nem szabadna. Másnap megelégeltem és levettem, simán fóliázta, nem első volt úgyhogy nem okozott gondot. A Tattoo Mad-es cuccok viszont szerintem is nagyon jók én csak ajánlani tudom.
2021. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Úgy kezelem a tetkómat, ahogy eddig is szoktam. Sokat segítettetek.
2021. szept. 8. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!