Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy kezdőnek, egyelőre csak...

Egy kezdőnek, egyelőre csak elméletben: Mi a tetoválás menete? Mik a teendők előtte illetve utána?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Kitalálod, milyen mintát szeretnél és hová, aztán a neten keresgélsz, inspirálódsz. Elég nagyvonalakban, nem kell az egésznek 100% pontosan összeállnia a fejedben.

2. Keresel egy olyan művészt, aki jártas abban a slítlusban, amilyenben szeretnéd a tetoválást. Erre tök jó az instagram például.

3. Ha megtaláltad a művészt, megnézed milyen módon lehet nála foglalni, foglalsz időpontot. Az időpont kéréshez megírod, hogy mit szeretnél, melyik testrészre, mekkora méretben, csatolsz pár képet (jó ha olyat is csatolsz, amit ő készített - csak hogy tudja, milyen stílusban akarod). Utána megbeszélitek az időpontot és ő belövi neked nagyjából az árat.

4. Az időpontod előtti napon ne igyál alkoholt (vagy ha iszol akkor csak keveset), igyál sok vizet, aludd ki magad. Én egy hónappal az időpont előtt nekiállok extrán hidratálni a bőröm, alapból nagyon száraz, kicsit előkészítem így a terepet.

5. Az időpontod napján rendesen reggelizz meg, vigyél magaddal szőlőcukrot vagy nasit ill. vizet, főleg ha nagyobb darabra készülsz.

6. A tetoválást következő heteknek kövesd pontosan a tetoválód tanácsát az utókezelést illetően. Ha bármi kérdésed van, még azelőtt kérdezd meg, hogy hazamennél.

Nagyjából ennyi.

2021. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválást következő hetekBEN, upsz :)
2021. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 weyland_yutani válasza:
100%
Az első válaszadó tökéletesen leírta!
2021. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 Köszi, jövő héten csináltatom a huszadikat, van benne rutinom :D

1es

2021. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És én is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2021. máj. 6. 14:01
 6/6 weyland_yutani válasza:

#1-esnek

Huszadik? Az szép! Egyébként milyen varratok vannak rajtad?

Nekem csak négy van, a két karomon 1-1 (de mondjuk azok válltól csuklóig tartanak:-D), plusz a két combomon.

2021. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!