Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen hátrányokat jelenthet...

Milyen hátrányokat jelenthet az életben, ha sok tetoválásom van?

Figyelt kérdés

Szertnék tetoválásokat magamra. Extrémkedni nem akarok, viszont azért nem csak ilyen egyszerű feliratokat akarok magamra.

Szeretnék a karjaimra (alkarra és felkarra is) ilyen nagyobb mintákat, meg a hátamra, a mellkasomra és a lábaimra is. (comb, boka)

Ha ennyi tetoválásom van, ez az életben milyen hátrányokkal járhat? Tényleg nehezebb így állást találni meg ilyenek? Mert épp jogi pályára készülök. Hátrányba kerül egy tetovált ember egy nem tetoválthoz képest valamilyen szempontból az életben?


2021. máj. 6. 09:53
 1/10 Summer2 válasza:
94%
Ha olyan helyen van a tetoválás ahol nem látszik ruhában akkor nem gond, gondolom jogi pályán nem hordanak terdnadragot munkába :D
2021. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik, bizonyos munkakörbe nem vesznek fel, többnyire olyanokra ahol ügyfelekkel, vevőkkel érintkezel, például eladó, recepció. Irodai, fizikai munkánál a kutyát nem érdekli.
2021. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan munkakörök, ahová lehet, hogy emiatt nem fognak felvenni, ill. lesznek emberek, akiknek emiatt nem fogsz tetszeni. Egyébként ennyi, ez nem nagy ár. Lesznek akik emiatt elítélnek, de ez határozott előny, kiszűri a korlátolt csőcseléket az életedből :)
2021. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha olyan etoválásaim vannak, amik hosszú nadrágban illetve hosszúujjú felsőben semennyire nem látszanak rajtam, akkor nagy hátrányt nem fog jelenteni?
2021. máj. 6. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 Szerintem elég érthetően írták le a válaszolók, hogy ami takarható, az nem okoz gondot.
2021. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú nadrágban tuti nem, de én az alkaron elgondolkodnék, hogy melegben is hosszú b lúzt/inget szeretnél-e hordani. Én emiatt az alkrat nem annyira ajánlom.
2021. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Az első benyomás úgy 80%-ban a külső alapján történik. A tetkó pedig sok embernél a hivalkodással, proli életmóddal vagy sittes évekkel egyenlő.


Az emberek imádják beskatulyázni egymást. Ez van.

2021. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt/van 2 agyontetovált kollégám(recepción dolgoznak) és kutyát nem érdekli. Igaz ez magán egészségügyi intézmény nem jogi pálya.

Szerintem manapság már nem számít annyit mint régen.

Egyébként a tetoválásra is igaz, hogy a kevesebb több.


Mégha összefüggő a minta pl egy karon az jól is ki tud nézni, de ha összevissza, koncepció nélkül vannak a minták az már szerintem nem szép.

Illetve azt is vedd számításba, hogy időnként frissíteni is kell vagy ha megunod akkor az eltávolítás több mint a tetoválás ára. Ezen kívül én a fekete színű tetoválást javasolnám a színes helyett.

2021. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ne foglalkozz ezzel a véglénnyel, imád velünk prolikkal foglalkozni, ez a fétise :D
2021. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6 éve ügyfelekhez járok úgy hogy a fejemen is van.

Teljesen munkáltató függő.

Normális helyen a szakmai tudásod számít.

2021. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!