Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gerinc tetkót hogyan kell ápolni?

Gerinc tetkót hogyan kell ápolni?

Figyelt kérdés
A gerincemre lesz tetoválás és azt követöen hogyan tudok aludni vagy esetleg ruhàt hogyan vegyek fel ? És mibe menyjek hogy ne keljen mesztelenül ülnöm? És hogyan kell bánni a tetkóval hogy szépen gyógyuljon be milyen krémet ajanlatos hasznalni?

#gerinc #Tetkoo
2020. dec. 28. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Be fogják fedni a szokásos átlátszó fóliával elkészülte után. Nem tekerik körbe a testeden, csak ragasztószalaggal odaragasztják a tetkó körülre. Így teljesen mindegy hogy mit veszel fel, nem fogod semelyik ruhával sem érintkezni. Krémezni meg majd amit mond a készítő azzal ajánlott. (Én nem krémeztem egyik tetkómat sem, nem láttam szükségét, így is teljesen jó lett mindkettő.)
2020. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
A tetováló elmondja majd, hogyan kezeld. Egyébként ugyanúgy tudsz majd aludni és öltözködni is, semmi baja nem lesz attól ha ráfekszel.
2020. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)
2020. dec. 28. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!