Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Férfiak zavarna titeket ha...

Férfiak zavarna titeket ha egy lánynak nagyobb mintájú fekete-fehér tetoválásai vannak, amik igényesek is?

Figyelt kérdés
pl. háziállatáról portré

2020. júl. 5. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :)

Én magam nem vagyok oda a tetoválásokért, de pl. most is olyan nő jön be, akinek van két jókora tetkója. Nem mondom, ha tele lenne varrva mindene, az lehet, hogy taszító lenne, de így bőven belefér, sőt, még jól is mutat.

2020. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Színes sem lenne baj, de a fekete-fehér/szürkeárnyalatos sem.
2020. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $$$$$ ***** válasza:
93%

Nem. Sőt imádnám :D . Bár én tetkó manias vagyok. Minnél több van egy lánynak nekem annál jobban tetszik.

19/F

2020. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
A kevesebb néha több. És ez a tetkókra nagyon is igaz. A tetkó mint olyan, nem lehet igényes. Mintha egy illegális szemétlerakót neveznék igényesnek. Lehet annak a szemétlerakó telepnek pillangó formája is, a szemét attól még szemét marad. Semmilyen tetkó nem fogja kimosdatni a tetkóst az igénytelen proliság mocskából.
2020. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igényességet arra értettem, hogy szépen kidolgozott egy minta.

De elfogadom a kritikád. :)

2020. júl. 6. 12:18
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
23%
Igen kifejezetten zavaró számomra ha le pontozol ha nem. 40f
2020. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!