Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valakinek tapasztalat az új...

Valakinek tapasztalat az új Avon SuperMagnify dúsító, sörtés szempillaspirálról?

Figyelt kérdés
Milyen lehet? Hosszú,de vékony pilláim vannak, kipróbálnám, kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. A Max Factor Masterpiece Maxot akartam volna kipróbálni, de kissé elrettentett a majdnem 4ezer forintos ára, ez viszont fele annyiba kerül és lehet ez is jó.Remélem nem dörzsölődik.
2010. júl. 8. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sz.ar, nekem a supercurlacious, meg a supershock jön be.. de ha ki akarod próbálni, én eladnám a sajátomat.. vagy ha érdekel valakit
2010. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem tetszik?
2010. júl. 8. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

erről a spirálról konkrétan nem tudok nyilatkozni, viszont ha jó avonos spirált akarsz, akkor tényleg a supershock a tuti! annak is a vízálló változata. még a maybelline colossal volumenál is jobban szeretem ezt a spirált.

elsőnek meg: ugye nem akarod valakire rásózni a már használt, vagy akár csak kipróbált spirálodat?! köztudott dolog h spirállal végképp nem lehet ilyet játszani, mert tele lehet bacikkal a szemed után :/

2010. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi utolsó. Az a vízálló spirál könnyen lemosható azért a szempilláról? Nekem azért lenne jó,mert minden spirál elkenődik és olyan leszek,mint a panda maci.

amúgy használtan én sem vennék spirált, de nem csak azt,hanem más kozmetikai szert sem.

2010. júl. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!