Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolában mennyire lehet...

Középiskolában mennyire lehet sminkelni magam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban már nincs nagyon "anyuci kislánya" , ott már mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik ha sok smink ha kevés. De a lényeg hogy az ember ne csak sminkből álljon, meg nem is a legjobb ha örökké alapozózik az ember.(én pl egyáltalán nem)
2010. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az iskola színvonalától függ. Szoval pl egy egyházi gimnáziumban nagyon visszafogottan, de egy szakközépiskolában, szakisolában báli sminkben is mehetsz kék hajjal...
2010. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem engedték a sminkelést, így csak egy diszkrét szempillaspirált vittem fel csak.
2010. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg iskola függő. Van ahol csúnyán néznek rád a tanárok, van ahol nem foglalkoznak ilyenekkel. Én 15-16 évesen kezdtem sminkelni magam,de csak kihúztam a szemem meg szempillaspirál. Manapság sem viszem túlzásba a sminkmennyiséget, fiatalon nincs is rá szükség.

23L

2010. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló írta jól.


Én pl. egyházi gimibe jártam, és már a szempillaspirál miatt is ferdén nézett rám 1-2 tanár.


Viszont látom a mostani gimis lányokat, hát... egyik-másik összekeveri az iskolát a 4-es főúttal (sminket és öltözködést tekintve).


Szóval, szerintem, ha lehet is sminkelni, azért egy egyszerűbb, nappali, iskolába való sminket tegyél fel, a kevesebb több :).


27/N

2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gimibe járok, és nálunk nem szólnak semmiért.
2010. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is szabad bármit. Bár én nem sminkelem magam, csak a hajam festem, de még egy rossz pillantást se kaptam érte. Szerintem sincs sok közük hozzá 15 éven felül, amíg nincs nagyon eltúlozva.
2010. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
13:43- Szabolcs megye, Záhonyi vonal? :D
2010. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól, sulitól, közösségtől függ...Nekem pl soha nem szóltak semmiért, pedig az egyik legextrémebb voltam a suliban...kék haj, műraszta, piercing...de az egyházi suliban, ami nem messze volt az enyémtől, még azért is szóltak, ha a körmük ki volt festve, vagy pár centinél magasabb volt a cipőjük sarka...ha meg a felső volt rövid, vagy kivágottabb, már egy hét közmunka volt a "jutalom"
2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha van tükör a WC-ben akkor elég jól sikerülhet.
2010. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!