Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hány évesen volt...

Nektek hány évesen volt először műkörmötök? A ti körmösötök mennyiért épít egy S-es körmöt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
sose volt, erősek a körmeim, nem kell nekem mű. 26L
2019. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:
60%

Az első 21 évesen, az utolsó 26 évesen. Egyik sem lett után töltve, ha jól emlékszem, hanem leszedettem, amikor már lenőtt.


Most leszek 40, valószínűleg már sosem lesz.

Csak manikűröztetek, de sajnos nem tudom, mennyiért épít a körmösöm.

2019. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 azt hiszem, s-es pedig 3000ft
2019. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 évesen volt először. Egy akkori barátnőm ismerkedett a körmösséggel, ahhoz képest, hogy mennyire kezdő volt, iskola meg minden nélkül egész jól sikerült.

Én onnantól számolom a műkörmös korszakom, persze volt hogy évekig nem is volt majd lett megint, igazából elég össze vissza ez nekem.

Vidéken lakom itt szalonban 5600ért építenek S-eset. Nekem jelenleg erősített géllakkom van az 4800 körül szokott lenni.

2019. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 évesen volt S-es vagy attól valamennyivel kisebb. És én 2500-ért csináltattam még akkor de ez már nem most volt.
2019. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem gél van, mert nagyon erős a körmöm. Kb m-l méretű most. 14 évesen kezdtem.

16/L

2019. jún. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!