Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem ki magam a...

Hogyan sminkeljem ki magam a szalagavatóra? Szemüveges vagyok és szeretném az orromat kicsinyíteni.

Figyelt kérdés
Barna, mélyen ülő szemem és barna, nyakközépig érő hajam van. Milyen frizura illene szalagavatóra?
2008. nov. 10. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Szalagavatóra kontyot szokás csináltatni fodrásszal és sminkessel sminkeltetni!Egyszer van ilyen az ember életében!Meg kll adni a módját...Nekem pl 2000 volt a hajam meg 1500 a sminkem:)
2008. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hányinger ez az egész szalagavatósdi... az esküvőmre esetleg csináltatok majd fodrásszal vmi frizurát, de az se biztos.

Na, térjünka tárgyra. Az én szalagavatómon egy ismerősöm csak egy dekoratív fonott csíkot tett a hajamba (parkettafonással) mindkét oldalról, egyébként ki volt bontva és nem volt vele semmi fakszni. A smink pedig nyilván a ruhádtól függ, de én anyut kértem meg, h segítsen kifesteni. :) Szerintem kérj meg valakit, h segítsen, aki a közeledben van!

2008. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!