Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatóra szeretném...

Szalagavatóra szeretném kihozni magamból a letöbbet hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés

Először is fontos léenne hogy tartós legyen a smink vannak erre trükkök? Több ezer forintos alapozóra sajnos ninc spénzem :(


A számat szívesen kiemelném mert sokak szerint nagyon szép, de általában a szemem mellett döntök mert a számat fél óránként újra kell festenem...így arra csak egy kis szájfény a szememet meg spirálozom, a szemceruza idegen tőlem, de a szalagavatóra szeretnék egy szolid szemhéjfestést amit ritkán szoktam....a szemem belül bbarna kívül zöld elég fehér a bőröm 6-8 kis szeplő van elszórva az arcomon nem számottevő...

tudom hogy a szemem alakját is le kéne írni de nem pontosan tudom...


pirosítótól félek mert túl sok osztálytársamon és más lányokon látom hogy az alapozóra kent pirosító nagoyne rős és nem lehet szétkenni...de tudom hogy ha teljes arcot alapozok ami általában nekem teljesen felesleges mert csaka z állam az orrom és a homlokom bajos, az arcommal sose volt baj



Idén a szalagavatón nem lesz sminkes holott az előző osztályoknak volt, persze a mi osztályunk általában szív....

Ezért kéne tanács...


Még valami kontyom lez elég hosszú világosbarna hajam van benne aranyosan fénylő szálakkal...

És fehér ruha kell majd (ez ritka ugyan hogy máshogy van de azért sose lehet tudni)


2011. szept. 7. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Én annak idején a tablófotózásra magamnak csináltam a sminket és nagyon jó lett!

A legfontosabb az alapozás. Kend be az arcod vagy 10 percre mézzel. Ez totál kisimítja és minden zsírt felszív. Ha tudod, akkor már előtte pár nappal elkezdheted, hogy naponta 1X bemézezed, mert így még simább lesz majd. Szóval a mézet le kell mosni.

Utána folyékony alapozóval jól bekenni és rá porpúdert, lehetőleg ecsettel felvinni, hogy mattítson és egyenletessé tegye. A szín inkább 1 árnyalattal legyen világosabb a bőrödnél, mint sötétebb.

Szemöldök kiszedve és ki lehetne emelni szemhéjporral vagy ceruzával kicsit.

Szem: válassz egy színt, ami nem túl erős. Nekem halvány rózsaszín volt, de volt már zöld is mikor a szalagtűzőm volt. Azzal lehetőleg kis ecsettel felvinni a szemhéjra, de csak a csontig. Fölötte fényesebb fehér nagyon szép, közvetlenül a szemöldök alatt. Majd összemosni a színnel, hogy ne legyenek határvonalak.

Tussal esetleg ki lehet húzni. Szempillaspirálozni.

Száj: Ceruzával szépen kirajzolni a szélét, majd befelé satírozni kicsit, hogy ne legyen éles határ és erre mondjuk egy halvány rózsaszínes vagy barnás szájfény vagy rúzs.

A neten vannak ilyen videók, hogy hogy kell sminkelni, keress rá!

2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!