Fiúk vélemények?
Figyelt kérdés
Csabitashoz bokalanc?Szerintetek felhívja a figyelmet a lányra? Ilyet vettem,de nem tudom mennyire nézne ki hülyén télen is :D
2019. jan. 17. 05:35
11/24 anonim 



válasza:





Szexi, nekem nagyon bejön. Ha engem szeretnél elcsábítani, akkor sikerült. 😊
12/24 anonim 



válasza:





Se a lanc, se a lab nem jon be.
13/24 anonim válasza:
Ha már bokalánc akkor válassz normálisat Te lyány.
Utoljára marcipán csomagoláson és cipő cetlin láttam ilyet. xdd
Össz-vissz 3 nap élettartamot jósolok ennek és vagy elszakad, vagy lekopik róla a borítás.
14/24 anonim 



válasza:





Télen felesleges, mert nem látszik; nyáron több lehetőség is szóba jöhet: ha valakinek tetszel, akkor annak bokalánccal és anélkül is tetszeni fogsz, ha nem tetszel neki, akkor jó eséllyel bokalánccal se fogsz. De ha tetszel az illetőnek, plusz van benne legalább egy minimális lábfétisre való hajlam, akkor nyert ügyed van.
16/24 anonim válasza:
Szerintem felesleges, nem jön be.
19/24 anonim 



válasza:





Ezzel a papuccsal minden, csak nem szexi.
20/24 anonim 



válasza:





Nekem egyáltalán nem tetszik.Semmi extra nincs benne,illetve a lányon először nem a bokáját nézem meg.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!