Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan oldhatnam meg, hogy...

Hogyan oldhatnam meg, hogy sminkeles utan (ha mar eltelt egy kis ido), ne jelenjenek meg az orromon a porusok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az lenne, hogy ki legyen tisztítva a bőröd, mert akkor a pórusaid sem lennének olyan tágak. Ha alkalomra sminkelsz, akkor előtte tisztísd le a bőrödet, és használj bőrradírt (egyébként ezt bőven elég heti egyszer).

A másik fontos dolog, hogy jó minőségű alapozót használj. Szerintem jobban jársz, ha a drogériákban kapható alapozók vásárlása helyett megkéred a kozmetikusodat, hogy szerezzen be neked egy igazán minőségi terméket.

Fontos még, hogy a folyékony alapozót porpúderrel fixáld, ezzel tartósabbá tudod tenni az alapozást (meg az egész sminket).

2010. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A boromet szoktam tisztitani, borradirral, nekem clean&clear van amit hetente tobbszor is hasznalok. Az alapozom pedig L'oreal, es pudert is szoktam tenni a sminkre
2010. jún. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!