Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már csináltathatok műkörmöt?...

Már csináltathatok műkörmöt? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

1-2 hete lett "leszedve".

Kb 4 körmömön még rajta van a vékony zselé réteg, mert nem teljesen volt lereszelve, de ezek is lassan pattannak felfele. Ahol már a saját körmöm van ott hajlik a körmöm, nem tudom mivel lehetne erősíteni, és mennyi időt haggyak neki, de mikor felrakattam a műkörmöket akkor se volt valami erősek a körmeim.

Szerintetek már tetethetem vissza a műkörmöket, vagy még pihentessem a körmeim és erősítsem valamivel? De mivel és mennyi ideig?

Köszönöm előre is a normális válaszokat.


2010. jún. 20. 15:42
 1/3 anonim válasza:

én a helyedbe erősíteném

max csak lakk legyen rajta

2010. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tetesd vissza még.

Az essence-nek van körömvitaminja nagyon jó.Ilyen narancssárga tollnak néz ki.Meg lakk körömerősítője is van.Én 3 hete vetettem le a körmeim,olyanok voltak mint a papír és ezektől a cuccoktól hihetetlen szépen erősödnek.

Ja meg szedek mellé napi egy szem béres szépségvitamint.Meg sokat legyél napon.

2010. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
körömerősítő lakot használj és ne tetesd vissza meg egy darabig, mondjuk amíg meg nem erősödik
2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!