Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műköröm alatt ugyanúgy nő a...

A műköröm alatt ugyanúgy nő a köröm?

Figyelt kérdés

szerencsére a genetika szép hosszú körmökkel áldott meg, de ha nem vigyázok rá, le szoktak törni (pl ha vízben kiázik)

nem szeretem a kis körmöket, nem csak esztétikai okokból. gondolkoztam hogy amíg vissza nem nőnek, addig felrakatok valamit magamnak, sosem volt még műkörmöm, és nem tudom, hogy a műkörmök alatt ugyanúgy nő a köröm, vagy sem? és ha leszedetem, nem fog azzal együtt letörni? előre is köszi


2008. nov. 2. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő ugyanúgy, és ha nem te szedegeted le, hanem szakemberre bízod, nem jön le!
2008. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgyanúgy nől a köröm alatta.
2008. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy nő, ezért kell töltetni :)

Ha leszeded akkor a felső rétegeket is leszedheted, szóval inkább a körmös szedje le.

2008. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épített műkörmöm van egy hete,de már annyit nőtt a körmöm,hogy mehetek feltöltetni,és 3 hetente szokták.S nem kell félned,mert nem fog letörni a saját körmöd.
2008. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. nov. 3. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem annyira nem egészséges a műköröm.

De ha amúgy szép körmeid vannak, csak gyengék, szerintem csak zselét rakass rá:)

2008. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, majd kikérdezem az illetékest:) hát annyira nem gyengék, mert megszoktak nőni úgy 1 centire, de néha elfelejtem, nem vigyázok, és akkor törnek ..:(
2008. nov. 5. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!