Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Buliba hogy sminkeljem magam...

Buliba hogy sminkeljem magam ha hétköznapra általában füstös szemeket szoktam csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Annál erősebben sztem buliba se...
2010. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát... szerintem hétköznapra tökre fölösleges füstös szemeket csinálni, elég lenne egy sima natúr, természetes smink. És akkor buliban meg füstös szemeket tudnál csinálni. Hát nemtudom igazából. Legyen erőteljesebb, esetleg csillámport tegyél rá.
2010. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Én csatlakozom az előttem szólókhoz.

Tök fölösleg hétköznapra füstös szemeket készíteni.

2010. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem azt kérdezte, hogy sminkeljen-e továbbra is füstös szemeket hétköznapokon.


Csinálhatsz buliba is ugyanolyat, csak csillámporral és sötétebb színekkel.

2010. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem az erőteljes füstös szemeket csinálom nyilván hétköznapra. :D

Csak buliba nem látom értelmét így a füstös szemeknek, de a csillámporos megoldás jó ötlet. Köszi a válaszokat :)

2010. jún. 20. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is füstös szemet sminkelek általában hétköznapokra is, a natúr színek nem állnak jól. Buliba még sötétebbre szoktam sminkelni a szememet, van hozzá MAC fekete pigment porom, vagy a ruhámhoz illő árnyalatot is beleviszek a sminkbe.
2010. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na én itthon praktikáztam közben, és megtaláltam a megoldást, azért köszönöm a tippeket. :)
2010. jún. 20. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/user/kandeejohnson <- ennek a csajnak a videóit nagyon szeretem, jó kísérletezgetést! :)
2010. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
hát ha így sminkeled magad hétközbe akkor próbáld meg, hogy buliba ne sminkelj. ez azért is jó lenne mert nyugodtan állatkodhatnál, valószínűleg nem ismerne fel senki...
2010. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!