Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Évzáróra mennyire sminkeljem...

Évzáróra mennyire sminkeljem ki magam?

Figyelt kérdés

Hello!

Nálunk kötelező a matrózblúz, amiben ugye kék szín is van, úgyhogy arra gondoltam, hogy olyan halvány szín kéne, ami kiemeli a szememet /zöld/, és ami megy a matrózblúzhoz is.

Vagy nem tudom. Nem tudom, hogy mennyire kéne sminkelni, mert általában nem szoktam nagyon sminkelni, csak szempillaspirál, meg néha egy kis korrektor.

ÖtleteK? Ha lehet, valami egyszerűt.:D

Köszi!


2010. jún. 15. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne a szempillaspirál és egy szemceruza :d Nekem is így lesz (kék blúzom van nekem is ) Alul fekete szemhéjtus felül bronzos szemceruza és szempillaspirál :D
2010. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, ez tök jó.:) Biztos csini leszel. Lehet, hogy én is megpróbálom ezt a sminket, de azért jöhetnek még válaszok!:)
2010. jún. 15. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

szerintem egy szép enyhén csillámos fehér szemhéjpúder, szemcerka és spirál megteszi. és akkor lesz rajtad valami de mégis szolid és szép :)

22L

2010. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, a fehér nem is rossz ötlet. Úgyis jó barna vagyok, jól fogok kinézni. Köszi!:)
2010. jún. 15. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is matrózblúzban kell lenni, ez a kötelező


halvány szemhéjpúder, matt alapozó (a bőröd színénél egy árnyalattal sötétebb)fekete szemcerka és fekete szempillaspirálspirál, ennyi elég, több nem is hiszem hogy kell 16/F

2010. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire ráérsz?:D

Tök mind1, mibe mész úgy sem néz senki sem.

2010. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát, ja, volt egy szabad délelőttöm:D
2010. jún. 18. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!