Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Achilles piercing vélemény?

Achilles piercing vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj? Otthon is szúrhatom? Milyen a gyógyulási folyamat? Minden infó jöhet róla
2018. ápr. 11. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehogy kiszúrd otthon. Alapból is kockázatos, de ez ráadásul egy elég fontos helyen van, ne kockáztass higy félreszúrod. Ha ilyet szeretnél menj piercerhez.
2018. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rendben,

És mi a véleményed róla?

Esetleg tapasztalat?

2018. ápr. 11. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Vélemény? A hülyeségnek nincs határa
2018. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahjj nem hiszem el hogy még 2018 ban is minden pircienges vagy fültágítós kerdés alatt ezeket kell elviselni...
2018. ápr. 11. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl jó ötlet. Nagyon érzékeny pont, könnyű elhibázni. Egy rossz mozdulat és elég csúnya lehet, ha pl rosszul gyógyul, elfertőződik, netán rossz helyen szúrják át.
2018. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018 ide vagy oda, hülyék mindig is voltak, és lesznek. Itt nem a piercingen van a hangsúly, hanem az achilles piercingen. Amúgy meg véleményt kérdeztél, akkor meg tűrd el, hogy a 3-as le is írta.
2018. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor így mondom: olyan véleményt kérek ami megmagyarázza a hátrányait, veszélyeit nem azt hogy hülyézzenek le azért mert nekem ez tetszik
2018. ápr. 12. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy írom: Mondjuk egy csszett nagy lyuk lesz az inad és a csontod között, aminek nyilvánvalóan nem kicsi egészségügyi kockázata van (nem véletlenül ajánlott a sürgősségire rohanni, ha mondjuk valami balesetből pont így átszúrja a lábad), emelett gondolj bele, kismillió embernek a sokkal szimplább piercingje is begyullad (nekem is megtörtént, pedig vigyáztam), vagy kirohad, mert a dolgok valamiért nem jól mentek, pedig egy sima átlag piercing ehhez képest lófitty.
2018. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ehh jó megértettem így már nem vonzz annyira a dolog köszi
2018. ápr. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!